Maailm

Fidel Castro krokodill hammustas vähipeol rootslast käest (5)

Toimetas Greete Kõrvits, 21. august 2019 18:34
See kuuba krokodill on üks Castro ja Hillary järglastest, kes kolis Rootsist tagasi päritolumaaleFoto: AP/Scanpix
Üks ettevaatamatu rootslane sai valusa õppetunni, kui kunagi Kuuba diktaatorile kuulunud krokodill teda käest hammustas, vahendab Aftonbladet.

Stockholmi Skansen Aquariumi elanike hulka kuuluvad ka kaks kuuba krokodilli, Castro ja Hillary. 1970ndatel kinkis Fidel Castro krokodillid Nõukogude kosmonaudile Vladimir Šatalovile. Nüüdseks on väärikad elukad jõudnud  Stockholmi suure vabaõhumuuseumi akvaariumisse.

Sealsamas korraldas Skansen teisipäeval klassikalise Rootsi vähipeo. Sellest võttis osa ka 80ndates eluaastates meesterahvas. Peo haripunktis esines härra kõnega, toetudes reelingule, mis külastajaid loomaaia asukatest eraldab. Politsei sõnul nõjatus mees selliselt, et tema käsi ulatus üle turvaklaasi. Võimalust kasutas üks Castro krokodillidest, kes kohe tema suunas ulatuvale kämblale hambad külge lõi.

Õnneks lasi loom mehe lahti. Teised vähipeo külalised katsid haava salvrätikutega ning kohe saabus ka kiirabi, kes mehe haiglasse toimetas. Tema seisund on haiglatöötajate sõnul stabiilne.

Pole teada, kas rünnaku viis läbi Castro või Hillary.

Samal teemal

17.08.2019
KOHUTAV: Filipiinidel tappis krokodill kümneaastase poisi
14.08.2019
Loomad trügivad linna ja lõppu sellel ei paista

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee