Eesti uudised

Kaja Kallas: ilmselt kaotab Vaher töö poole aasta pärast niikuinii (171)

Hindrek Pärg, 16. august 2019 22:13
Kaja KallasFoto: Martin Ahven
Reformierakonna esimees Kaja Kallas sõnutsi soovivad Ratas ja Helmed praeguse "leppimisaktsiooniga" veeta lihtsalt rahuliku nädalavahetuse. Kallase meelest kaotab Vaher oma töökoha niikuinii.. 

"Kas keegi on jõudnud kokku lugeda, mitu korda on Jüri Ratas öelnud "EKRE käitumine on täiesti lubamatu" ja "see ei tohi korduda?" Ometi on ju näha, et EKRE käitumine kordub. Ratas on juba mitu korda öelnud, et nüüd on viimane piisk," oli Kallase esimene reaktsioon Jüri Ratase Facebooki postitusele, milles näiliselt leppis peaminister Mart ja Martin Helmega ära. 

Samal teemal

"Igasugune juhtimisloogika ütleb, et mõlemad mehed (st siseminister ja PPA peadirektor) ei saa korraga jätkata, sest siseminister ei ole oma etteheiteid PPA juhi osas tagasi võtnud ega tema ees vabandanud ning Elmar Vaher ei kavatse vabatahtlikult lahkuda," sõnas Kallas Õhtulehele, lisades hiljem Facebooki postituses, et Eesti sisejulgeolekus on jätkuvalt usalduskriis, mis ei ole kuidagi Eesti riigi huvides. 

"Tõenäoliselt kaotab Vaher oma töö kuskil poole aasta pärast ja praegune "leppimisaktsioon" on ainult eesmärgiga veeta rahulik nädalavahetus. Järgmiseks on sihikul peaprokurör," sõnas Kallas.

"Tundub justkui EKRE kavatseb lahti saada kõigist juhtivatel kohtadel olevatest inimestest, kes on siiani teeninud Eesti riiki ja kel ei ole mingit pistmist erakondliku poliitikaga. Ja seda kõike Keskerakonna ja Jüri Ratase kätega," lõpetas Kallas postituse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee