Repliik

Oudekki Loone | Miks Mart Soidro mind üles ei leidnud? (17)

Oudekki Loone, riigikogu liige, Keskerakond, 16. august 2019, 18:15
Mart Soidro küsis muu hulgas oma 15. augustil ilmunud Õhtulehe loos "Keskerakonna toiduahela erinevatest lülidest": "Sel aastal me Oudekkit Aljošale lilli viimas ei näinud ja Uutel Uudistel polnud põhjust teda siunata. Mis on juhtunud ja kuhu on kadunud söakas arvamusliider? Kas tõesti on daam saanud karmi käsu õli mitte tulle valada?"

Oudekki Loone: Mul on hea meel, et härra Mart Soidro minust puudust tunneb, kahju muidugi, et ta teeb seda kuskil üksildastes kohtades, kust inimesi kehv leida on. Kui härra Soidro oleks ka ise 9. mail tulnud pronkssõduri juurde tähistama liitlaste võitu Teises maailmasõjas või mälestama neid miljoneid, kes selles õõvastavas konfliktis oma elu andsid, oleks ta kohanud nii mind kui ka paljusid teisi Eestimaa inimesi, kellele see päev tähtis on. 

Ma loodan, et 2019. aasta lilleküllane, rahumeelne aga tugev ühistunne jääb 9. maid Eestis saatma alati. Ma loodan, et vanad lahingud on nüüd ära peetud, ajalukku pandud ja saame ühiselt oma riiki paremaks ehitada.

Kui selle päeva mõttesse enam süüvida, siis oleks ka lihtsam alusetuid süüdistusi mitte suvalistes suundades loopida kõigil.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee