Maailm

PEDOFIIL JEFFREY EPSTEIN: mees, kes teadis liiga palju 

Allan Espenberg, 17. august 2019 08:10
Jeffrey Edward Epstein (20.01.1953 - 10.08.2019).Foto: Vida Press

Praegu pole kogu maailma meedia jaoks populaarsemat ja meeliköitvamat meest, kui seda on USA miljardär, pedofiil ja sutenöör Jeffrey Epstein. Nädala eest kummalistel ja kahtlastel asjaoludel surnud Epsteini elu oli tulvil erinevaid põnevaid ja samas rõvedaid seiku, millest paljude kohta jääbki nüüd tõde arvatavasti välja selgitamata. Samas leidub vandenõuteoreetikuid, kelle arvates on mees endiselt elus. 

Enamasti nimetataksegi Jeffrey Edward Epsteini (1953–2019) salapäraseks ja saladustega ümbritsetud meheks. Selle sajandi alguses ei võrreldud teda asjata Francis Scott Key Fitzgeraldi romaani tegelase Jay Gatsbyga. Epstein ei andnud peaaegu kunagi intervjuusid ning elas avalikkusele piisavalt suletud, aga luksuslikku elu. Siiski ilmusid tema nimi ja pilt sageli suurilmakroonikates, sest tema külalisteks olid kuulsad ja tuntud filmimehed, näitlejad, ärimehed, kunstnikud, poliitikud, endised ja tulevased presidendid jne. Seetõttu oli teada, et Epstein suhtleb nii kuulsate kui ka kummalistega, kuid muudest asjadest ei teatud suurt midagi.

Paljud maailma ja eeskätt USA väljaanded (näiteks The Daily Beast, Forbes, The New York Times, The Wall Street Journal jt) on viimasel ajal võtnud ülesandeks veidikenegi selgust tuua Epsteini mineviku ja tegevuse kohta, kuid enamasti on tegu siiski oletustega või väidetega, mille tõestuseks polegi fakte nii lihtne leida. Seetõttu on liikvel hulgaliselt vandenõuteooriaid ja konspiroloogilisi skeeme. Alljärgnevalt mõned huvitavamad avastused Epsteini kirevast eluloost ja tegevusest.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.08.2019
ENDINE VANG: „Epstein tegi enesetapu? See ei ole võimalik!“
11.08.2019
Epsteini enesetapuga lõppenud ööl rikuti vanglas tõsiselt reegleid
25.07.2019
Pedofiiliavõrgustikku pidanud Epstein leiti vangikongist poolsurnuna
09.07.2019
Kuulsustega seotud jõukas ärimees ajas hiiglaslikku pornobisnist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee