Maailm

MAIAS LOOMAKE: suupistet jahtinud pesukaru jäi keskkooli müügiautomaati kinni (1)

Toimetas Aare Kartau, 16. august 2019 11:52
Õnnetu pesukaru jäi müügiautomaati kinni.Foto: facebook.com/VolusiaSheriff
Floridas asuvas keskkoolis leidsid õpilased müügiautomaadist kummalise tegelase. Masinasse oli kinni jäänud maiustusi jahtinud pesukaru, teatab Huffpost.

Tõenäoliselt üritas pesukaru kolmapäeval Pine Ridge'i keskkoolis tasuta kehakinnitust hankida, ent ei mõelnud oma plaani põhjalikult läbi. „See härra peeti täna kinni varguselt müügiautomaadist Pine Ridge'i keskkoolis,“ teatas Volusia maakonna šerifijaoskond Facebookis.

Ametivõimude esindaja Andrew Ganti sõnul pääses loomake automaati läbi alumise ukseava, ent jäi masinasse kinni. Pesukaru märkasid mitmed õpilased ning abišerif, kes oli juhuslikult tol hetkel koolimajas. Olukorra lahendamiseks kutsuti kohale loomapüüdjad, kes sissetungijat päästma asusid. Õnnetuseks pidid nad ootama, et kohale tuleks keegi müügiautomaati omavast ettevõttest ning masina ukse lukust lahti keeraks.

Pesukaru pidi maiustuste keskel veetma umbes neli tundi. Viimaks veeretasid loomakaitsjad ning abišerif snäkiautomaadi hoonest välja ning avasid selle. Vabanenud pesukaru jooksis kohe loodusesse. Videot loomakese pääsemisest jagas Volusia jaoskond ka internetis. Pole aga teada, kas loomake vangisoleku ajal ka tegelikult snäkkidega maiustas, või pidi lahkuma hoopis tühja kõhuga.