Krimi

Kahe lapsega üksi jäänud lesk peab hingevalu leevendamiseks tablette võtma

Pereisa ühe rusikahoobiga tapnud Valga profipoksija: ma ei tunnista ennast süüdi! (1)

Arvo Uustalu, 15. august 2019, 21:00
KOHTUALUNE Aleks (vaatab kaamerasse) ütles kohtus, et süüdistus on talle arusaadav, kuid süüdi ta ennast ei tunnista. Foto: Aldo Luud

Neljapäeval algas kohtuprotsess, kus süüdistava rollis on 18aastane profitasemel poksiga tegelenud Aleks Simanis, kelle rusikahoobi tagajärjel suri mullu novembris kaitseliitlasest pereisa Kristjan.

Valga kohtumaja esises parklas ajas avaistungi eel juttu väike grupp naisi. Nii mõnelgi oli juba kohtusaali sisenemisel pisarad silmis. Maja nurga taga, parkla teises otsas, ajas juttu pisut suurem tõmmut verd seltskond. Nende hulgas ka Aleks, kes mullu novembris Valgas asuva Voorimehe pubi ees toimunud traagilise intsidendi ajal oli vaid seitsmeteistaastane.

Kohtuistungi alguses selgub, et kaheksaklassilise haridusega Aleks on töötu, ning muu hulgas ka see, et 2015. aastal ründas ta Valgas ühte meest, mille eest sai ta ka kriminaalkaristuse. Prokurör tõdeb, et noor mees ei ole toonasest juhtumist järeldusi teinud. Ka lisab ta, et Aleks oli Voorimehe pubi ees toimunu ajal sisuliselt täisealine, mitte neljateist-viieteistaastane, kel puudub elukogemus. Prokurör leiab, et võistlusspordiga tegelev mees peab oma jõudu tunnetama ning kindlasti ületas ta hädakaitse piire.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

5. detsember 2018, 20:30
PEREISA TAPNUD POKSIJA SÕBER: mustlastel on nüüd veelgi raskem tööd leida!
27. november 2018, 21:30
Valga pubi ees pereisa surnuks peksnud poksitšempioni väidetavad sõnad: „Vähe sai, annaks lisa!“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee