Sisuturundus

Kui soovid kiire elutempo juures korralikult ja soodsalt süüa, siis on Blå Band valmisroad sinu jaoks!  

Blå Band, 6. august 2019, 16:50
Foto: Freddy Billqvist
Mida teha, kui elutempo on kiire, kuid tahaks siiski kodus korralikult süüa? Üheks vastuseks võib olla Blå Bandi valmisroogade kasutamine. Just neid katsetasid kaks meest ja üks naine ning panid seejärel oma mõtted kirja.

Karl (25): hakkama saavad ka mehed!

Seega olin ma väga rõõmus, kui minuni jõudis Blå Bandi roog, mis on juba täpselt toidule sobivalt maitsestatud ning mekib hästi. Nuudliroa valmistamine oli imelihtne ning kogu toit valmis umbes poole tunniga. Tegin seda korra ka naisele ning ta kiitis, et see on väga hea! Kogu kupatuse valmistamine on vägagi jõukohane ka mehele, kes tavaliselt köögis aega ei veeda.

Kuigi lisan nuudliroale tavaliselt hakkliha, ei peagi tegelikult sinna midagi juurde panema. Sel puhul tuleb muidugi arvestada, et üle kahe portsjoni ei saa ning vett tuleb keeta 600 milliliitri asemel pigem 400 milliliitrit. 

Maris (31): hoian igaks juhuks kapis Blå Bandi valmisrooga!

Blå Bandi valmisroogade kasutamine ei olnud minu jaoks esmakordne. Olen varasemalt valmistanud riisirooga kanaga, mis nii mulle kui ka perele hästi maitses.

Pärast riisiroa proovimist ostsin poest mitu erinevat Blå Bandi segu, et pärast kiiret ja väsitavat päeva oleks perele midagi head valmistada. Üldiselt püüan ise värskest toorainest süüa teha, aga teinekord lihtsalt ei jõua poes käia ning seejärel tund aega pliidi ees seista. Eile oligi täpselt selline päev. Haarasin kapist Blå Bandi valmisroa ning hakkasin pihta.

Ühele pliidiplaadile asetasin panni hakklihaga ja teisele poti 600 milliliitri veega. Kui vesi kees, hakkasin segu sisse kallama – ikka samal ajal segades. Kui kogu segu oli potis, segasin veidi veel, ning lõpuks jätsin selle tasasele tulele hauduma. Pakendil oli kirjas, et haududa võiks umbes viis minutit, kuid mina jätsin kümneks minutiks (umbes sama kaua hautasin ka riisirooga). Seejärel kallasin sisse valminud hakkliha (muidugi enne nõrutasin õli ära) ja segasin korralikult. Hoidsin tasasel tulel veel mõned minutid, et maitsed seguneksid ja valmiks tõeline pajaroog.

Serveerides riivisin peale ka veidi juustu.

Tulemus meenutas natuke Pasta Bologneset – kuna tean, et Bologneset on päris keeruline valmistada, siis ma ütleks, et Blå Band on selle kordades lihtsam versioon.

Henri (40): minu lemmikuks oli atraktiivne välimus!

Ideaalne valik kiire elutempoga inimesele! Vahel lihtsalt juhtub nii, et tuled koju ja oled rampväsinud.. ja siis tuleb veel süüa ka teha?! Jah, loomulikult on võimalik toitu tellida, aga mitu korda nädalas mitmele inimesele koju süüa tellida... see on lõppkokkuvõttes üsna kulukas.

Niisiis hoiame mina ja naine alati kodus paari Blå Bandi valmisrooga. Blå Bandi toitude maitsed on meeldivalt tasakaalus ning särtsaka järelmekiga. Täpselt nagu õige toit olema peab. Viimane proovitu, nuudliroog, oli minu jaoks küll veidi soolane, kuid naisele sobis väga. Ilmselt tuleb järgmine kord veidi rohkem vett lisada, siis läheks maitse mahedamaks. Plusspunktid saab see aga atraktiivse välimuse eest – punane värv nägi välja nagu värsked tomatid oleksid äsja potis puruks tambitud!

Ahjaa, paki peal on kirjas, et sellest saab neli portsjonit. Ma ütleksin, et pigem kolm keskmise suurusega või kaks väga suurt.

Blå Bandi tooted on müügil kauplustes üle Eesti. Lisainfot vaata ka SIIT!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee