Müstika

AVESTA | Neljapäev, 15. august: kui leiad peenraha, ennustab see heaolu ja edu 

Kai Tamm, 15. august 2019, 07:46
Foto: Pexels
Neljapäev, 15. august

28. Päikese päev

15. Kuu päeva algus 21.38

Täiskuu 15.29

Päikese päev on pühendatud Zamile, maa-aluse riigi ja maapõuevarade valitsejale. Väga kriitiline päev, mis ei sobi lõbutsemiseks ega pidutsemiseks. Mis ka ei juhtuks, ole võimalikult rahulik ja emotsioonitu ning räägi ja suhtle nii vähe kui võimalik.

Peaaegu kogu päeva valitseb kuutsükli 14. päev, mille märksõna on kutsumuse otsing. Tekib palju uusi mõtteid ning ideid. Halvim on muutuda melanhoolseks või kurvaks. Kuigi täna on võimalik saavutada kontakt teiste maailmadega ning avaneda võib kolmas silm, ära maagiliste rituaalidega siiski tahtlikult tegele.

PÄEVA MÄRGID:

Väga halvad on kõik verega seotud märgid: haavad, nina-, suu- või muud verejooksud. Ära tilguta verd maha! Kui verd tilgub põrandale, tuleb see koht küünlatulega üle käia. Kui sind mitu korda nimepidi hüütakse või sulle näis, et hüütakse, on sinu kaitseingel su kõrval. Kui leiad peenraha, ennustab see heaolu ja edu. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenägudest on tähenduslikud vaid košmaarsed ja konkreetsed, mida nägid päikesetõusul. Kui nägid unes, et lendasid maa kohal või kuulsid oma nime, on loota kaitset ja edu.

TOIT:

Verega seotud ja lihatoidud on rangelt keelatud. Ühe toidukorra toidud peavad olema ühte tüüpi toiduainetest: kui köögivili, siis ainult köögivili jne. Päikeseloojangul võib esivanemate mälestuseks juua punast veini.

SOODSAD VÄRVID: Must, tumesinine ja pruun

EBASOODSAD VÄRVID: Oranž ja punane

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee