Krimi

Politsei otsib ikka veel Keilas kadunud 67aastast Tõnu (3)

Ohtuleht.ee, 16. august 2019, 11:00
Foto: PPA
Politsei palub avalikkuse kaasabi, et tuvastada augusti alguses Keilas kaduma läinud 67aastase Tõnu asukohta. 

Viimati nähti Tõnu pühapäeval, 11. augustil kell 13:50 lahkumas Keila Rõõmu kaubamajast. Tõnul on seljas must nahktagi, triibuline särk ning sinised teksapüksid. Kaasas on tal must nahast kott.

Lähedaste sõnul lahkus Tõnu oma Keila Kruusa tänava kodust 9. augustil ega ole siiani tagasi tulnud. Varem ei ole mees nii pikalt oma kodust eemal olnud. Lähedaste sõnul ei ole Tõnul kaasas telefoni ega ravimeid, mida ta igapäevaselt tarvitab, mistõttu võib mees hätta sattuda.

Tõnu liigub jalgsi harilikult vähe, mistõttu on vähetõenäoline, et ta pikema teekonna kõndides ette on võtnud. Politsei on koos lähedastega kontrollinud meditsiiniasutusi ja tema võimalikke teekondi, samuti vestelnud mehe tuttavatega, kuid tema asukoht on seni tuvastamata.

Tõnu on umbes 165cm pikk ja jässakama kehaeitusega. Kodust lahkudes oli tal seljas hall jope ja sinised teksapüksid ning jalas musta värvi kingad. Peas kannab ta halli sonimütsi.

Palume kõigil, kes on meest pärast 9. augustit näinud või omavad infot tema asukohta anda sellest teada hädaabinumbril 112.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee