Maailm

Mõrvakahtlustustega Kanada teismelised tegid tõenäoliselt enesetapu (5)

Toimetas Aare Kartau, 13. august 2019, 11:37
Kam McLeod ja Bryer Schmegelsky.Foto: Reuters/Scanpix
Kaks mõrvades kahtlustatavat teismelist, kellele toimus Kanadas suur inimjaht, leiti surnuna – politsei arvab, et tegu oli enesetapuga, teatab BBC.

19aastase Kam McLeodi ning 18aastase Bryer Schmegelsky surnukehad leiti eelmisel nädalal Kanada põhjaregioonist Manitobast. Surmajärgne ekspertiis kinnitas, et tegu oli tõesti noormeestega, keda kahtlustatakse kolmes mõrvas. Ametivõimudel on alust arvata, et teismelised tapsid Austraalia-USA noorpaari Lucas Fowleri ja Chyanna Deese'i ning Kanada ülikooliprofessori Leonard Dycki. 

Kaks nädalat kestnud otsingud lõppesid eelmisel kolmapäeval, kui leiti kahtlusaluste surnukehad. Viimati nähti noormehi elusana 22. juulil. Päev hiljem leiti piirkonnast ohver Dyckile kuulunud auto. Esmaspäeval teatas politsei, et McLeod ja Schmegelsky olid surnud juba mitu päeva enne nende laipade leidmist, ent kindlat surmaaega ei suutnud ametivõimud kinnitada. Noormeeste surnukehade kõrvalt leiti kaks tulirelva, mis läksid ekspertiisi, et saada kinnitust samade relvade kasutamise kohta eelnevates mõrvades.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee