Maailm

KUMMALINE TEGELANE: „Teleripea“ jättis naabruskonna majade ette üle 50 vana televiisori (7)

Toimetas Aare Kartau, 13. august 2019, 11:16
Valvekaamera jäädvustus ebatavalisest mehest.Foto: Kuvatõmmis
Pühapäeva hommikul leidsid kümned Virginia elanikud ärgates oma ukse eest vana teleri. Selgus, et need oli sinna toimetanud tuvastamata kummaline mees, kes kandis ka ise peas televiisorit, teatab ABC6.

Virginia osariigi Henrico Hampshire'i naabruskonnas toimetab ringi ebatavaline „heategija“. Telerit peas kandev mees toimetas enam kui 50 kohaliku maja ukse ette vana kineskoopteleri. Paljude elanike jaoks oli n-ö „kasutu kingitus“ suureks üllatuseks. Jim Brooksbank, kes leidis hommikul maja eest 13tollise teleri, arvas, et kummaline kinkija soovib näiteks olla „TV jõuluvana“. Sama piirkonna elanik Michael Kroll arvas alguses, et tema poeg on vana seadme koju toonud, ent kuulis peagi sarnastest olukordadest ka mujal ümbruskonnas. Mees arvas, et tegemist võib olla igavlevate tudengite tembuga.

Henrico politsei on asjaga kursis, ent peab juhtunut samuti pigem vembuks, kui millekski kriminaalseks. Mitmete elumajade valvekaamerad suutsid „Teleripea“ tegevuse ka jäädvustada. Korrakaitsjad tegutsesid kogu pühapäeva hommiku, et vanad telekad piirkonnast minema toimetada. „Politsei tegi suurepärast tööd neid kokku kogudes,“ kiitis Brooksbank kohalikke ametivõime. 

Siiski pole ebatavaline juhtum Henrico maakonnas esmakordne. 2018. aasta augustis juhtus täpselt samasugune seik teises naabruskonnas. Henrico politsei väitel oli kummalise tegelase ainus pahategu illegaalne prügi mahapanek. 

7 KOMMENTAARI

m
Muix 13. august 2019, 22:15
„Politsei tegi suurepärast tööd neid kokku kogudes“.... Minu arust tegi Telekapea veel paremat tööd, sest tema töötas üksi :)
k
Kuuuurija 13. august 2019, 16:55
Tsitaat: "Korrakaitsjad tegutsesid kogu pühapäeva hommiku, et vanad telekad piirkonnast minema toimetada. „Politsei tegi suurepärast tööd neid ko...
(loe edasi)
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee