Müstika

AVESTA | Teisipäev, 13. august: tegele maiste asjade, äritehingute või sissetulekute suurendamisega 

Kai Tamm, 13. august 2019, 07:43
Foto: Pexels

PÄEVA OLEMUS: Päikese päev on pühendatud õiglase varanduse õitsengule. Täida rituaale ja säilita rahu ning korda. Tegele maiste asjade, äritehingute või sissetulekute suurendamisega. Saladuslik ja hea päev neile, kes seda kasutada oskavad.

Lõviosa päevast kestev kuutsükli 12. päev esindab kosmilist armastust, jõudu ja soosingut. Rahunemise ja vaimsuse päev sobib loominguliseks tegevuseks. Kell 20.52 algav kuutsükli 13. päev hoiatab sind killustamast erinevate tegevustega.

PÄEVA MÄRGID: Parim märk on raha saamine, sest siis tuleb seda veelgi juurde. Kui leiad sõrmuse, vääriskivi, ilusa kivi, saad partneri ja asute peatselt soodsale koostööle. Kui hommikul miski maha kukub ja kaob, lased mööda hea võimaluse. Kui kodust väljudes kohtad täiskottidega inimest, võta seda kui peatset külluse saabumist. Tühjad kotid tähendavad ebaõnnestumisi. Tänase ja homse päikesetõusu vahel on hea, kui nägid palju unenägusid, sest need kõik on seotud varandusega. Kui nägid unes reisi või kolimist, ennustab see uue ettevõtmise algust. Kui nägid unes mäge, saabub edu.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee