Krimi

Mees tagus ohvrit pudrunuiaga (21)

Siim Randla, 12. august 2019, 21:30
Foto: PantherMedia/Scanpix
Tartu maakohus mõistis juulis vangi mehe, kes peksis Stockholmist Tallinna sõitnud laevas inimesi ja lõi Tartus kannatanut korduvalt pudrunuiaga pähe. 

Aleksei kasutas eelmise aasta 23. novembri öösel Stockholmist Tallinna sõitnud laevas vägivalda kolme inimese kallal. Ta peksis ohvreid rusikate ja jalgadega kehasse ning näkku. Üht inimest tagus ta nii, et too kaotas teadvuse.

Tänavu 23. jaanuari õhtul tegutses Aleksei Tartus. Nimelt lõi ta korteriukse avanud inimesele vähemalt viiel korral pudrunuiaga vastu pead. Kannatanu sai põrutushaavu.

Tartu maakohus mõistis Alekseile kaheaastase vangistuse, millest kohe kuulub ärakandmisele viis kuud, ülejäänu on tingimisi.

21 KOMMENTAARI

a
Aga sadistlikud sarimõrvarid ikka veel vabaduses ! 15. august 2019, 03:18
Nende relvade sageduste leidmine, mida õiguskaitseorganid ütlevad, ei ole võimalik leida, nii ,et nad võimaldavad inimesi piinata ja mõrvata, kui nemad istuvad odavat viina joomas !
m
maksumaksja 13. august 2019, 17:36
riigis pestakse raha 200 miljardi ulatuses ja kedagi pole vastutusele võetud ? nii mäda riiki ei ole maailmas teist.Hakake kodanikud lõpuks peaga mõtlema aga mitte ...
Loe kõiki (21)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee