Eesti uudised

KIRSTI PAI: pealekaebaja pärast kaotasin kõik ega näe olukorrast väljapääsu

Meelis Pai eksabikaasa Kirsti jäi vahele ebaseadusliku lastehoiuga: olen kõik kaotanud! (22)

Henry Linnard, 12. august 2019 21:00
„Mul ei ole enam midagi. Peale minu kaotavad töö veel kaks inimest, kes ei ole milleski süüdi, kes on terve elu olnud lasteaiakasvatajad.“ Kirsti PaiFoto: Tairo Lutter

Tallinna linnavolikogu liikme Meelis Pai ärinaisest eksabikaasa Kirsti Pai avas kahe rühmaga lastehoiu ehitusregistri järgi pooleliolevas kauplusehoones, omamata selleks vajalikku tegevusluba.

Kirsti Pai osaühing Nööp KV pidas lastehoidu seni Harku vallas, Ilmandu külas, aadressil Kadaka tee 27. Augustikuu esimesel päeval kolis naine lastehoiu neli kilomeetrit eemale, aadressile Hansu 2. Ehitusregistris on sellel aadressil asuv hoone veel arvel kui ehitusjärgus olev kauplusehoone ja sellel puudub kasutusluba, mistõttu ei saa seal lastehoiu pidamiseks oma heakskiitu anda ka terviseamet. Nende kooskõlastust on tegevusloa väljastamiseks vaja aga sotsiaalkindlustusametil. Loa puudumine tähendab, et Pai avas lastehoiu ebaseaduslikult.

Sotsiaalkindlustusamet kinnitab, et Pai ettevõttel on lastehoiuteenuse osutamise luba hoopis teisel aadressil – Kadaka tee 27, Ilmandu külas, Harku vallas. „Osaühing ei ole meid teavitanud tegevuskoha muutumisest,“ ütleb sotsiaalkindlustusameti järelevalve talituse nõunik Kersti Kask. Kuna Pai pole teise tegevuspaika ümber kolimise kohta teavet esitanud, ei oska amet öelda, kas uus hoone sobib lastehoiu pidamiseks. Kuni seda kinnitatud pole, ei tohi Pai seal hoones teenust osutada. „Sotsiaalkindlustusamet ei ole uuel aadressil lastehoiuteenuse osutamiseks luba andnud,“ kinnitab Kask.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.10.2018
Meelis Pai eksabikaasa Kirsti elus on uus armastus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee