Maailm

OMAKOHUS: metsise tapnud sakslased peksti armutult läbi ja kallati õllega üle (25)

Toimetas Viljar Voog, 11. august 2019, 23:53
Isased metsised kaitsevad oma territooriumi tihti väga agressiivselt.Foto: Wild Wonders of Europe / E. Haarberg / Scanpix
Saksamaal Schwazwaldis said kaks purjutanud noormeest tunda kohalike omakohust, kui tapsid kaitsealuse metsise. Meeste endi selgitus oli, et lind ründas neid ja nad üritasid üksnes endid kaitsta, vahendab Deutche Welle.

Kaks meest, kel vanust vastavalt 20 ja 22 eluaastat, olid laupäeva pärastlõunal teel peolt koju, kui tapsid pudelihoopidega haruldase metsise, teatas Titisee-Neustadti linna politsei. Mõlemad noormehed olid alkoholijoobes.

Juhtunut pealt näinud inimesed läksid rünnaku peale marru. Vihane rahvamass läks kahele mehele rusikatega kallale ning kõvale keretäiele lisaks valati nad ka õllega üle. Ühtlasi hoiti linnutapjaid politsei saabumiseni kinni.

Lisaks metsise tapnud noortele, kes selgitasid, et nad üritasid end vaid rünnanud linnu eest kaitsta, on nüüd ka mitmed omakohtus osalenud inimesed seadusesilmade uurimise all seoses kehavigastuste tekitamisega.

25 KOMMENTAARI

j
13. august 2019, 03:50
Jesaja 55:6 Otsige Issandat, kui ta on leitav, hüüdke teda, kui ta on ligidal! 7 Õel jätku oma tee ja nurjatu mees oma mõtted ning pöördugu Issanda ...
(loe edasi)
o
Olelus Võitlus 12. august 2019, 17:16
Kaks ädist vennikest nägid kaunimas isases metsises rivaali,likvideerisid tolle.Omakohus oli õigustatud,õlle asemel oleks võinud vennikesed täis ku.sta !!!
Loe kõiki (25)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee