Eesti uudised

ESOTEERIKUTE EDETABEL: MMSi müüjad tegid rekordtulemusi (13)

Henry Linnard, 12. august 2019 00:01
Mineral Gardeni e-pood, mis müüb MMSi ja DMSOd.Foto: Martin Ahven

Vaatamata terviseameti keelule MMSi ehk inimorganismile kahjulikku kloorijooki müüa, on seda imelahust endiselt võimalik e-poest osta. MMSist enda väitel käed puhtaks pühkinud Sven Kabanen ja seda edasi müüv Merili Kukuškin ütlevad kui ühest suust, et terviseamet on kloorijoogi taas müüki lubanud.

Sven Kabanen on avalikkuse ees tuntust kogunud kui eesrindlik MMSi ärimees. Lisaks sellele on ta kriminaalkorras karistatud kokaiini ja klubinarkootikumi MDMA omamise eest, aga ka varguse ja väljapressimise pärast. Tänavu juulis süüdistas prokuratuur teda järgmiseski narkokuriteos. Samal ajal paistab tema äritegevusel minevat paremini kui kunagi varem, sest 2019. aasta esimese kahe kvartali majandusaruannetest näib tema käive varasemate aastatega võrreldes juba praegu mitmekordistuvat – see on tõusnud 373 918 euroni.

Õhtuleht kogus kokku enimteenivate esoteerikute majandusaasta aruanded ja võrdles mullust majandusaastat tunamullusega. Numbrite kõrvutamisest selgub, et kui eestlaste huvi esoteerika vastu näib vaibuvat, nautisid MMSiga seotud ettevõtted rekordkäivet.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.07.2019
ELUOHTLIK VEDELIK: MMSiga autismi või vähi ravimine on sama nagu valgendi joomine
04.05.2019
MMSi vestlusõhtu korraldajad keelavad meedial üritust kajastada ja ähvardavad tingimuste rikkumisel kopsaka trahviga
19.04.2019
MMS JÕUDIS AAFRIKASSE: USA pastor ravib Ugandas valgendi abil aidsi, vähki ja malaariat
25.03.2019
Rahvusraamatukogu tühistas MMS-i kasutamist propageeriva ürituse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee