Krimi

FOTOD JA VIDEO | Viljandi järve uppus 39aastane mees 

Ohtuleht.ee, 11. august 2019, 19:36
Uppunu otsingud ViljandisFoto: Kenno Soo
Täna õhtul andis paadiga Viljandi järvel olnud kalamees teada, et oli eemal kalda ääres vees näinud kätega vehkivat inimest. Viidatud kohast leidsid rannavalvurid vees ulpivad plätud ning kaldalt ratta. Pärast ligi pooleteise tunnist otsimist leidsid päästjad kalda lähedalt 3-4 meetri sügavuselt veest uppunud 39-aastase mehe. Tema kaldale jäänud isiklike asjade hulgast leiti alkoholipudeleid.

11. augustil kell 19.07 andis Viljandi järvel olnud kalamees teada, et oli ametliku supelranna vastas teise kalda lähedal vees näinud kätega vehkivat inimest. Viidatud kohta sõitnud rannavalvurid leidsid vees ulpivad plätud ning kaldalt ratta ja muid isiklikke esemeid, mille seas alkoholipudelid. Otsingutöid jätkasid kohale saabunud päästjad, kes ligi pooleteise tunnise otsimise järel leidsid viie meetri kauguselt kaldast 3-4 meetri sügavuselt veest uppunud 39aastase mehe, kellel olid riided seljas. Esialgsetel andmetel võis mees ootamatult vette kukkuda järve äärde kinnitatud paadist.

 

Sellel aastal on uppunud 28 inimest, kellest vähemalt 12 on olnud alkoholijoobes. Joobes inimene ei taju veega seotud ohtusid ning ei suuda ohuolukorda sattudes õigesti reageerida, mis toob sageli kaasa uppumise.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee