Krimi

Politseinikele kambaka teinud lärmajate ninamees sai tingimisi vangistuse (8)

Arvo Uustalu, 9. august 2019 20:30
ARESTIMAJJA EI TAHA: Öö läbi lärmanud mehed ründasid korravalvureid, kuna ei soovinud, et ühel neist kinnipidamise käigus käed raudu pannakse. Foto on illustratiivne.Foto: Aldo Luud

Kolmest politseipatrulli rünnanud joomakaaslasest üks sai pooleteist aasta pikkuse tingimisi vanglakaristuse, kaks kaasosalist pääsesid kriminaalkaristuseta, kuna nende roll kuriteos ei olnud nii suur kui ninamehel.

Ülemöödunud aasta 15. oktoobril sai politseipatrull väljakutse Jõgevamaal asuvasse Adavere alevikku, kus ühes korteris käis öö läbi kestnud lärmakas pummelung. Kella kuue ajal hommikul sisenesid patrullpolitseinik ja abipolitseinik korterisse ning olukorda hinnates otsustati korteri omanik Meelis kinni pidada. Kui politseinik käerauad välja võttis, läks aga tõeliseks märuliks. Süüdistuse järgi kasutas Elgar Meelisele käeraudade paneku takistamiseks füüsilist vägivalda ning selle käigus tekitas ta politseinikule valu põhjustavaid vigastusi. Lihtsasse keelde ümberpanduna tähendab see, et Elgar (29) lõi kinnipidajat näopiirkonda, hoidis teda peast kinni ja tiris kõrvast. Samal ajal hoidsid Meelis (28) ja Rimo (31) jõuga kinni abipolitseinikku. Kõik kolm noort meest on varem kriminaalkorras karistatud ning ka vanglaleiba maitsnud.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee