Krimi

Täiendatud!

GALERII | Atko needus: Tallinna südames põrkasid kokku buss ja sõiduauto (16)

Ohtuleht.ee, 9. august 2019, 14:20
Foto: Tiit Tamme
Viimasel ajal jõuavad ikka ja jälle meediasse juhtumid Atko bussidega. Küll on probleem katkiste sõidukitega, siis jälle paheliste juhtidega. Seekordne juhtum on kooslus kahest – Narva maanteel põrkasid kokku buss ja sõiduauto.

Avarii juhtus reede pärastlõunal Tallinnas Narva maantee ja Maneeži tänava ristumiskohas. Maneeži tänavalt pöörab Narva maanteele üks sõidurada. Mööda seda tulnud Mercedesele sõitis küljelt sisse Atko liinibuss, mis üritas ühest sõidureast kahte välja venitada, kirjeldas üks pealtnägija.

Bussifirmast öeldi aga Õhtulehele, et antud juhtumi puhul algatati õnnetuse põhjustaja tuvastamiseks politseijuurdlus, kuna kumbki juht end süüdi ei tunnistanud

Inimesed õnnetuses viga ei saanud, ent trammiliiklus oli häiritud umbes veerand tundi. Praeguseks on avariigrupp sündmuspaigal oma töö lõpetanud ning liiklus on vabastatud.

Tasub märkida, et bussi esiosal oli juba varasemast suur mõlk ja värvikahjustus.

Veidi aega hiljem juhtus bussi ja sõiduauto vahel teinegi liiklusõnnetus, see aga Narva maantee ja Viru bussiterminali väljasõidu ristmikul. Seekord olid õnnetuses osaliseks Tallinna linnaliinibuss nr 14 ja sõiduauto Toyota.

16 KOMMENTAARI

õ
12. august 2019, 03:10
Õpetussõnad 15:28 Õige süda mõtleb, mida vastata, aga õelate suu purskab kurjust. 29 Issand on õelatest kaugel, aga ta kuuleb õigete palveid. 30 Silma...
(loe edasi)
j
jaamaülem 11. august 2019, 21:46
Ning Atko Grupp otsib seoses suurenenud töömahuga Harjumaal uusi bussijuhte ! Vajalik on : sõbralik ja hoolas käitumine reisijate ja tehnikaga SUHTLEMISEL .
Loe kõiki (16)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee