Müstika

AVESTA | Reede, 9. august: ette võib tulla ootamatusi (1)

Kai Tamm, 9. august 2019, 10:42
Foto: Pexels
PÄEVA OLEMUS: Päikese päeva valitsev tuul sümboliseerib vabadust. See toob kaasa muutused ja kasuliku infovahetuse. Tee kõike, mis toob sinu ellu värskust. Ära alusta uusi asju, sest eelkõige on vaja muuta end ja vabaneda sõltuvustest. Ette võib tulla ootamatusi ja seepärast ole valmis igal ajahetkel ümber orienteeruma.

Päeva esimesel poolel valitseb eile alanud kuutsükli 8. päev, energia muundamise päev. Kell 17.04 algav saatanlik kuutsükli 9. päev toob illusioone, nägemusi ja pettust. Tee puhastavaid rituaale ja kui miski sind rõhub, siis jalgadele meresoola vanni.

PÄEVA MÄRGID: Kui kodust väljudes puhub taganttuul, tuleb päev edukas. Kui vastutuul, siis ebaedukas. Pilvede liikumine ja nende kuju on väga tähenduslikud – nende kaudu võid saada vastuseid küsimustele. Kui tuul viib ära mõne paberi või purunevad nõud, ennustab see õnne. Tänase ja homse päikesetõusu vahel nähtud unenäod on tähenduslikud ja täituvad kiiresti. Kui nägid unes vihma, ennustab see kaitset ja tervenemist. Kui tundsid unes tuult, lendasid, nägid vikerkaart või pilvi, oota abi ja kellegi soosingut.

TOIT:

Söö kergeid, tervislikke ja vitamiinirikkaid toite, mida praegu küllaga jagub.

SOODSAD VÄRVID: Luitunud ja pastelsed

EBASOODSAD VÄRVID: Punane, oranž ja kirevad toonid

22. Päikese päev

9. Kuu päeva algus 17.04

Samal teemal

8. august 2019, 07:49
AVESTA praktilised õpetused igaks päevaks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee