Tugitoolis sportlane | Õhtulehe raadio

TUGITOOLIS SPORTLANE | Tormis Laine: koorem langes õlult, nüüd saan keskenduda asjale, mida oskan kõige paremini 

Ohtuleht.ee, 9. august 2019 10:11
Tormis Laine.Foto: Robin Roots
Õhtulehe raadiosaate „Tugitoolis sportlane” 29. osa külaline on Eesti parim mäesuusataja Tormis Laine (19), kes lõpetas hiljuti Austrias kuulsa Stamsi suusagümnaasiumi ning keskendub nüüd vähemalt aastakese ainult spordile.

Saatejuht Mart Treial uuris talt nii tulevikuplaanide kui ka kooliaja ja möödunud hooaja kohta. Kas keskkooli lõpp teeb meele rõõmsaks? Mis oli range režiimiga kooli juures kõige raskem?

Mart Treial ja Tormis Laine. Foto: Robin Roots

Kui keeruline oli langetada otsus profispordi kasuks? Mis tema elus nüüd muutub? Mis lahutab teda MK-sarjast? Kas suvel on aega niisama tšillida kah? Mida ta Eesti juures kõige rohkem igatseb? Kas Eesti pass tuleb karjääris kasuks või kahjuks? Kas mäesuusatamine on julgete meeste ala? Kui kiiret protsessorit on mäel vaja? Kuidas ta sai endale hüüdnimeks Torminaator?

Vastuse saavad need ja paljud muud põnevad küsimused! Boonusena jagab Laine algajale mäesuusasõbrale hea soovituse, kuidas oleks huvitavam ala jälgida. Hüva kuulamist!

Samal teemal

26.06.2019
INTERVJUU | Andreas Laane: murdmaasuusatamise arendamiseks mõeldud energia on läinud valesse kohta, sest Mati Alaver valis kakluse
01.04.2019
Tormis „Torminaator“ Laine viis Eesti mäesuusatamise uuele tasemel!
12.03.2019
Värske riigikogulane Kristina Šmigun-Vähi saab koos 27 tippsportlasega riigilt haridusstipendiumit
17.02.2019
Eesti parima mäesuusataja MMi debüüt lõppes poolel mäel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee