Foto: PantherMedia/Scanpix
Ohtuleht.ee 8. august 2019 22:46
Kõik kinnisvaraportaalid kihavad kuulutustest, kuid alati leidub pettunuid - eriti loomaomanike ja lastega perede seas, sest neile eelistatakse inimesi, kel pole lemmikloomi ega lapsi. Miks?

"Mul on elust kolm väga ehedat näidet tuua,“ alustab 40aastane Eneli oma kogemuste ja näidete kirjeldamisega.

„Järgmine üürnik tuli vallatu jänkupojaga. Pidi puuris olema ja ainult valvsate pilkude all kodus ringi keksima. No ikka juhtus, et jänku pääses öösel ise mööda elamist uurima ja avastama. Mis sa igavusest ikka üksi teed, kui teised magavad – jänes otsustas tapeeti näkitseda!“

„Lastega üksikvanemaid ja perekondi ei taha mina ja paljud teised seetõttu, et müdistavad ja nutvad lapsed ei pruugi naabritele meeldida. Ma saan aru, et laps peabki jooksma ja vahel nutma – see on osa tema arengust, aga miks teha oma elu keerulisemaks,“ tunnistab Eneli, et on ka selle tee kunagi läbi katsetanud.

„Elu on niigi keeruline ja vajab sebimist, mistõttu ei taha ma üürimisega oma elu veelgi keerulisemaks muuta. Nii tunnistan ausalt, et teengi enda jaoks lihtsama otsuse,“ tunnistab Eneli, et eelistabki seetõttu eelkõige tudengeid.

„Noored, säravad, teotahtelised ja suhtlejad – isegi pidutsemistega pole haritud noortel enam suuri probleeme,“ on naine oma valikutega rahul.

Samal teemal

Kommentaarid  (39)

Jah, nii see on! 10. august 2019 06:19
Minu tuttav üüris 3 aa lapsega perele üli kauni korteri. Ühes toas oli üle pōranda vaip, mis oli nii täis pissitud, et hais vängelt üleval. Minu mäletamise jjärgi üürnikud hävitatud vaiba eest ei maksnud, mingi korralik jama oli, no tapeet oli ka kahjustatud aga tuttav ei anna ka korterit kunagi enam lastega perele!
Üürnik ei peaks lemmikut omama! 10. august 2019 06:12
Tegelikult mōistan üürniku muret, ise olen koera omanik! Samas, kes üürib korterit, ei peakski lemmiklooma omama, kuna iial ei tea, millal kuuse alla peab kolima! Siis järgneb loomale draama, tuleb uus kodu ja omanik leida. No milleks sellist looma solgutamist vaja on?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS