Repliik

Isamaa | EKRE natsiretoorika on liig (38)

Arvamustoimetus, 8. august 2019, 18:12
Foto: Tiina Kõrtsini
EKRE juht avaldas hiljuti soovi, et koalitsioonikaaslased ei vabandaks enam EKRE sõnade pärast, vaid seisaks nende kõrval ega oleks EKRE vastu. Kas nõustute nende nõudmistega?

Karl Sander Kase, Isamaa meedianõunik: Iga inimene vastutab enda sõnade eest ning erakond vastutab oma liikmete sõnavõttude eest. Isamaa ei ole EKRE avalike suhete osakond. Isamaa ei ole EKRE eest kunagi vabandanud ning me ei plaani seda ka teha. Me oleme keskendunud ennekõike sisulisele tööle ja Eesti riigi arengule. 

Kui küsimus on EKRE retoorikas, siis üks asi on piiripealsed sõnavõtud uudisekünnise ületamiseks, kuid rääkida Euroopa Liidust kui NSVList või võtta kasutusele natsiretoorikat on liig. Arvestades Eesti minevikku ja ajalugu ei tohi selliseid vahendeid kasutada.

38 KOMMENTAARI

j
Järgmise nädala kava 11. august 2019, 23:50
Täiesti ilmselt on vasakl1b3ra5stidel järgmiseks nädalaks miskit plaanis. Lõppev nädal kulus targutustele stiilis "me ju ütlesime teile, et kohe ...
(loe edasi)
õ
Õhtulehe lugeja 10. august 2019, 12:14
Õhtuleht on ka kreenis ? Laupäeval, 10.08.19 trükiti Vilja Kiisleri artikkel ära Õhtulehes, mis oli täis vihkamist ja laimu EKRE vastu ! Väga tujurikkuv artikkel Kiisleri poolt. Kuidas üldse Õhtuleht on langenud nii madalale, et trükib ära tendentslikku infot ja vihas nõretavat pläma !
Loe kõiki (38)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee