Maailm

OHTLIK VIIVITUS: mees ähvardas relvaga kullereid, kes talle õigeaegselt mööblit ei toonud (5)

Toimetas Aare Kartau, 8. august 2019, 12:22
Foto: Pixabay
Floridas Manatee maakonnas elav Mitchell Helton polnud sugugi õnnelik, kui tema mööblitellimus hilines. Suurest pettumusest vaevatuna haaras 55aastane mees relva ning ähvardas sellega tema koduõuele saabunud kullereid, teatab Bradenton Herald.

Ametivõimude sõnul olid ettevõtte Furniture Warehouse kullerid Heltonit aegsalt oma tulekust teavitanud. Kui mööblit transportinud mehed kliendi maja ette jõudsid, nägid nad, et esiuks on avatud ning kutsusid seepeale Heltoni välja. Torisev mees tuli neile vastu ning süüdistas kullereid saadetise viibimises. Küsimusele, kas mees ikka soovib oma mööblit kätte saada, vastas Helton „Tehke mis tahate“ ning taganes magamistuppa. Kaupa maha laadides avastasid kullerid ühtäkki ukselt tulirelvaga varustatud majaomaniku. 

Üks kulleritest üritas ärevat olukorda parandada, seletades Heltonile, kuidas viivitusega saabunud kauba kohta kaebust esitada. Vaatamata sellele, et neid sihiti tulirelvast, laadisid kaks meest kauba maha ning teatasid alles siis juhtunust politseisse. Õnneks laabus olukord ilma vägivallata.

Helton väitis ametivõimudele, et nägi kullerites sissetungijaid ning haaras relva vaid enesekaitseks. Politseinike sõnul oli mehel raskusi vasturääkivusteta loo esitamisel. Klient ei suutnud ka seletada, miks helistas ta oma ohutuse pärast kartes mööblifirmasse, mitte hädaabinumbrile. Hiljem ütles 55aastane mees, et ta ei teadnud täpselt, miks ta üldse kullereid relvaga ähvardas.

5 KOMMENTAARI

n
nonoh 9. august 2019, 07:39
mida mehike siis selle relvaga teha saab? Ta on sul olemas, keegi ei teagi kui kõva mees sa oled. Keegi pole kallale kippunud, kaua see relv siis peab niisama seisma.Igaühel peaks igaks juhuks relv olema.
n
nii see alati säälmaal toimunud demokraatlikult 8. august 2019, 13:17
kui palju traditsiooniliselt lisa õhuauke juurde tegi
Loe kõiki (5)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee