Eesti uudised

Kinnisest lasteasutusest vabanenud Pärnu teismeline lõi 13aastast poissi nii rängalt, et ta suri haiglas  

NOOR PÄRNULANE 13AASTASE POISI SURMAST: „Jalgade ja põlvedega virutati, garaaži taga.“ 

Juhan Mellik, Johanna-Kadri Kuusk, 7. august 2019, 21:26
SÜNDMUSPAIK  Politsei on välja selgitanud, et 30. juuli pärastlõunal veetsid poisid eakaaslastega aega Pärnu kesklinna silla lähedal garaažide juures. Nende vahel tekkis konflikt.Foto: Erki Pärnaku

„Jalgade ja põlvedega virutati, sealsamas garaaži taga,“ teab noor pärnulane, mis juhtus 30. juulil 13aastase poisiga, keda tuttav 15aastane noormees oli löönud nii, et too hiljem haiglas suri. 

Vaid kuus päeva varem oli kahtlustatav, 15aastane nooruk vabanenud kinnisest lasteasutusest, Maarjamaa hariduskolleegiumist. Ehkki Pärnu taotles tema kinnises lasteasutuses viibimise pikendamist, otsustas kohus sellest keelduda, kirjutas Pärnu Postimees. Tapmises kahtlustatav nooruk on varem toime pannud enam kui 15 õigusrikkumist. 

Politsei on välja selgitanud, et 30. juuli pärastlõunal veetsid poisid eakaaslastega aega Pärnu kesklinna silla lähedal garaažide juures. Poiste vahel tekkis konflikt ning kahtlustuse kohaselt lõi 15aastane nooruk 13aastast kaaslast põlve ja rusikaga mitu korda vastu pead. Ohver lahkus kohtumispaigast omal jalal, kuid tõenäoliselt tekkis tal vastu pead antud hoopide tagajärjel ajukahjustus. Poiss suri esmaspäeva hommikul Põhja-Eesti regionaalhaiglas. Tema surma täpne põhjus selgub ekspertiisis.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. september 2019, 17:32
13aastase poisi surnuks löönud Pärnu teismeline läheb kohtu alla
15. august 2019, 21:50
ELU PÄRAST ERIKOOLI: vanadest sõpradest oli raske lahti saada, pidin olema tugev
7. august 2019, 12:40
FOTOD SÜNDMUSPAIGALT | Pärnu teismeline lõi 13aastast poissi nii rängalt, et ta suri

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee