Maailm

KURJATEGIJAD: mullu oktoobris röövitud Norra miljardäriproua on elus (1)

Aadu Hiietamm, 8. august 2019, 08:30
ELUS VÕI SIISKI MITTE? Kurjategijad väitsid eelmisel kuul, et Norras mullu 31. oktoobril röövitud Anne-Elisabeth Falkevik Hagen on elus. Samas ei esitanud nad selle väite tõestuseks konkreetseid tõendeid. Foto: AFP/Scanpix

Norras röövisid seni tabamata kurjategijad mullu 31. oktoobril ärimees Tom Hageni abikaasa Anne-Elisabeth Falkevik Hageni. Naise otsingud ei ole tulemusi andnud ning juunis teatas Norra politsei, et tõenäoliselt on naine juba ammu surnud. Teisipäeval teatas Norra meedia üllatuslikult, et Anne-Elisabeth Falkevik Hagen elab, kui uskuda kurjategijad. Nimelt olid nad seda veel eelmisel kuul  kinnitanud naise perekonnale.   

Perekonna advokaat rääkis agentuurile, TT, et kurjategija või kurjategijad olid Anne-Elisabeth Falkevik Hageni perekonnaga viimati ühenduses juuli algul. Tookord kinnitati, et naine on elus, kuid mingit konkreetset tõendit selle kohta ei esitatud. Ajalehe VG andmetel maksis Anne-Elisabeth Falkevik Hageni abikaasa Tom Hagen oletatavale kurjategijale üle 10 miljoni krooni, et viimane tõestaks naise elusoleku. Paraku jäi küsitu saamata. 

Tegemist on siiski uue pöördega tänaseks üle üheksa kuu kestnud inimröövi loos. Nimelt väitsid juhtumit uurivad politseinikud juuni lõpus,  et tõenäoliselt on Anne-Elisabeth Falkevik Hagen juba ammu surnud. Seejuures lisati, et tõenäoliselt mingit inimröövi ei toimunudki, vaid tegemist oli lavastusega, et varjata mõrva.  Samas ei osanud uurijad öelda, mis võis olla mõrvamotiiv.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

30. aprill 2019, 12:00
KUS ON NORRA MILJARDÄRI ABIKAASA? Politsei jätkab kuus kuud tagasi röövitud naise otsinguid
1. märts 2019, 08:05
NORRA POLITSEI: neli kuud tagasi röövitud naisest puuduvad elumärgid
11. jaanuar 2019, 09:35
NORRA INIMRÖÖV: politsei on saanud üle 100 vihje
10. jaanuar 2019, 08:05
INIMRÖÖV: Norra miljonäri naise eest nõutakse suurt lunaraha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee