Kommentaar

Anna-Kaisa Oidermaa | Kuidas kaitsta laste vaimset tervist?

Anna-Kaisa Oidermaa, kliiniline psühholoog, hingeabi portaali peaasi.ee tegevdirektor, 6. august 2019, 18:08

5 KOMMENTAARI

k
krikats/ 8. august 2019, 10:59
Anna-Kaisa räägib õiget juttu. Oskamatus, argus, ükskõiksus ja mugavus on need põhjused, miks me ei märka abivajajaid ega aita neid. Peale selle ka üldine hoiak, et teiste pereasjadesse sekkuda ei tohi, võid ise jamadesse sattuda ja karistada saada. Laste lahendamata probleemid ja toetuse puudumine ongi põhjuseks, mis kahjustab nende vaimset arengut. Lastekaitse on väga sageli lihtsalt kontoriametnikud, kes ajavad kiretult näpuga paberites järge, neil ei jagu abivajajate jaoks piisavalt aega ega empaatiat.
h
7. august 2019, 21:38
http://www.dal.by/news/2/19-07-12-21/
k
koiksuselaps/ 7. august 2019, 17:53
Lisaks on minu vanemad täiskarslased eluaeg ja tervis on meil võimas nii füüsiliselt kui vaimselt!!!
k
Kõiksuselaps/ 7. august 2019, 17:51
Sa oled ImeArmas Olevus Anna-Kaisa aga jutt vastab arengult täismelise omaga ära pahanda!!! Minu vanemad on täiskarsklased eluaeg olnud aga psühhilisedraskelt haiged aga on eluaeg tööl käinud .lapsed seevastu 4 on tööloomad mina isiklikult 4 aastaselt saati,kuna ema tahtis must aborti teha siis isa löi tal kõik esihambad minu rasedusega välja ja ema on mind eluaeg vihanud ja mõnitanudsest ta kannab proteese. Olen juba lapsest saati üdini aus inimene tulihobune ja kaitsnud väetid ja nõrku.Minu mehe mõistuse juhiks on Sinusugused tüdrukud erinevates vanustes,kes mind teevad targaks mehemüraks.
l
lahendus/ 7. august 2019, 08:07
lahendus on väga lihtne - lapsi võivad saada ainult arenenud mõistusega. psüühiliselt ja füüsiliselt terved emad-isad, kes on loonud eelnevalt lapsele igas mõttes turvalise kodu ja saavad selleks riigilt loa. Kuna aga selliseid vanemaid ei ole kuigi palju, tuleb riigil kindlustada võimekatel peredel pühenduda laste saamisele, kus perekonnas võib olla nii palju lapsi, kui sünnitada suudetakse. Isetegevus ja eksperimendid tuleb lõpetada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee