Foto: Reigo Teervalt
Toimetas Johanna-Kadri Kuusk 6. august 2019 11:27
Enamusel Hiiumaad tutvustavatel lehtedel soovitatakse Sääretirpi kui imeilusat jalutuspaika, kuid ühel perekonnal ei läinud nii hästi ja nad langesid hobusekarja rünnaku ohvriks.

Hiiu leht kirjutas, et Masha Peicaud ja Seda Bulgakova viisid oma külalised merre jooksvale maaribale jalutama, kaasas oli hulk täiskasvanuid ja lapsi ning kaks koera. Taamal sõid hobused, kes polnud ühegi aiaga piiratud ning pakkusid kaunist vaatepilti hetkeni, mil nad otsustasid koeri rünnata.

Peicaud jutustas, et üritas hobuseid peatada lihtsalt nende peale karjudes, sellal kui Bulgakova oli koos koertega minema jooksnud.

Sääretirbil taastatud loopealseteld ja rannaniitudel söödab 20 hobust perekond Tikk, kellele keskkonnaametist tehti korraldus lisaks olemasolevatele siltidele paigaldada piirkonda nähtavasse kohta kaksikkeeld hobuste liikumise kohta, et vältida võimalikke ehmatusi ja õnnetusi.

Kommentaarid  (74)

Ants 8. august 2019 10:26
Veetsin sama hobusekarja keskel 27. 07. hommikul üle tunni. Tegin üle 30 pildi ja mõne video. Sügasin hobuseid ja vanaloomad lasid isegi varsad mind nuusutama. Jutu mõte- kui sa ise loll ei ole, ei ründa sind niisama mitte keegi!
sirje stolmer 7. august 2019 11:44
siin oli enne prahi sorteerimisest jutt, aga kuna seal ei saanud mina ends arvamust avaldada siis teen siin. nimelt mina prügi ei sorteeri, ja seda põhjusel et mul pole ruumi. köök on nii väike et pole endalgi ruumi ja kuhu ma peaksin siis need mitmed sorteerimis anumad panema. pole võimalik.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS