Sisuturundus

Lühikese ajaga 21 kilo kaotanud tallinlanna: ainult paar dieedipäeva ja juba näeb esimesi tulemusi! 

Stockholm Diet, 5. august 2019, 16:00
Gysela Voron Tallinnast on täitnud oma unistuse ja vabanenud lühikese ajaga 21 üleliigsest kilost! Loe intervjuud ja saa teada, kuidas ka sina võid saada ideaalse keha!

Milline oli sinu varasem salenemiskogemus?

Olen proovinud mitmeid drastilisi dieete, mis lubasid kiiret tulemust. Lubadused jäidki lubadusteks ja lõppkokkuvõttes võtsin ma hoopistükkis juurde. Kõik tavadieedid keelavad kategooriliselt igasugused maiused ära. Kuna olen suur magusasõber, siis varem või hiljem libastusin ja naasin vanade harjumuste juurde. Mõistsin, et mul oleks vaja paremat lahendust.

Kuidas sa otsustasid saleneda Stockholmi toitumiskavaga?

Kui nägin end ühe peo piltidel, ei tundnud ma kohati ennast ära. Ma polnud ise märganud, et olin NII palju juurde võtnud. Mitmeid kordi pilte uuesti vaadates mõistsin, et midagi peab muutuma, aga olin üsna skeptiline igasuguste kõhnumismeetodite osas.

Kuidas sa said teada Stockholmi dieedist?

Läksin külla vennale, keda polnud tükk aega näinud – ta elab Soomes. Alguses olin šokis, kuna ei tundnud teda ära. Ta oli Stockholmi dieedi abil 20 kilo alla võtnud ja nägi suurepärane välja. Tema selgitaski mulle, kuidas see dieet toimib.

Vajuta siia StockholmDiet.com ning võta kaalus tervislikult!

Kuidas õnnestus dieedi järgimine?

Suutsin täielikult ilma libastumiseta mulle koostatud toitumiskava jälgida. See oli veelgi lihtsam, kui olin arvanud. Meeldis väga, et retseptid on nii erinevad, aga samal ajal kergesti valmistatavad. Varasemalt läksin töölt koju ja sõin kõike, mis kätte juhtus. Tänu Stockholmi dieedile õppisin regulaarselt sööma ja mis kõige tähtsam, kõht oli alati täis, kuigi teadsin, et söön ainult tervislikku toitu.

Tulemusi märkasin väga kiiresti, esimese nädalaga võtsin juba mitu kilo alla. Kogu dieedi vältel vaatasin sageli peeglisse ja kaalule – see motiveeris väga, kuna kehakaal langes märkimisväärselt. Iga päevaga muutusin positiivsemaks ja enesekindlamaks. Kokku langetasin 21 kilogrammi, mis andis mulle tunduvalt parema vormi ja enesetunde. Ma ei suuda isegi üles loetleda, kui palju head sellest sain! Võin aga julgelt öelda, mille olen kaotanud – üleliigsed kilod! Ja sellest pole mul üldse kahju! Saavutatud tulemusega olen inspireerinud oma kolleege ja sõbrannasid, kel on praegu motivatsioon laes, et jõuda Stockholmi dieedi abiga oma eesmärkideni.

Kas sa soovitaksid ka teistel inimestel proovida Stockholmi dieeti?

Kõigil, kel on probleeme liigse kehakaaluga, soovitan proovida Stockholmi dieeti! Ainult paar päeva ja juba näed tulemusi. Ära lükka edasi, hakka kohe pihta!

Vajuta siia StockholmDiet.com ning võta kaalus tervislikult!

Liitu dieediga täna ja saad individuaalse salenemiskava! Tähelepanu! Kasuta eriti soodsat võimalust nüüd, aga alusta siis, kui ise soovid, sest salenemiskava on sinu Stockholmi dieedi profiili all alati kättesaadav!

 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee