Krimi

Kell 9.41 lisatud foto!

Politsei otsib pealtnägijat: kes sõitis rattaga otsa 6aastasele lapsele? (121)

Toimetas Katrin Rohtla, 4. august 2019 09:06
Foto: Politsei
3. augustil kell 19.45 toimus Tallinnas Narva maanteel liiklusõnnetus, milles sai kannatada 6aastane poiss. Laps sai nii rängalt viga, et ta viidi haiglasse.

Esialgsetel andmetel sõitis tundmatu jalgrattur Hobujaama peatuse juures otsa kõnniteel kõndinud lapsele, kes sai õnnetuse tagajärjel viga, teavitab politsei.

Jalgrattureid oli praeguse info kohaselt kolm. Noormehed lahkusid sündmuskohalt suunaga Viru ringi poole.

Eeldatav liiklusõnnetuse põhjustaja on noormees, kel oli peas must nokamüts, seljas must dressipluus, jalas tumedamat värvi lühikesed püksid. Ta sõitis tumedat värvi jalgrattaga.

„Sõita lapsele otsa ja lahkuda sündmuskohalt, pakkumata abi silmnähtavate vigastustega kannatanule, on väga näotu tegu. Mitte kellelgi ei ole nii kiire, et sellises olukorras niimoodi käituda,“ sõnas Põhja prefektuuri liiklusjärelevalvekeskuse avariipolitseinik Hannes Ploompuu.

„Kahjuks ei õnnestunud veel jalgratturi isik kindlaks teha, sellepärast palume pealtnägijate abi. See jalgrattur võib ka ise politseiga ühendust võtta.“

Tänavu on toimunud jalgratturite osalusel 142 liiklusõnnetust, milles on hukkunud kaks kaks jalgratturit. Vigastada on saanud 138 jalgratturit. Jalakäijatega on toimunud sel aastal 168 liiklusõnnetust, milles on hukkunud üheksa inimest. Nende hulgas üks laps. Kannatada sai 167 inimest, kellest 34 olid lapsed vanuses kuni 15 aastat.

Politsei palub selle liiklusõnnetuse pealtnägijatel ja ka sellest liiklusõnnetusest kaamerate salvestisi omavatel inimestel võtta ühendust numbril 612 3000 (E-R 8.00-19.00) või saata e-kiri aadressilepohja.lmt@politsei.ee.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee