Teesulg Foto: Erki Parnaku
Ohtuleht.ee 3. august 2019 19:47
Ironmani triatlon on Kopli poolsaare elanikud muust maailmast ära lõiganud ja kohalikud jäävad pahatihti täielikku teadmatusse, kuidas liigelda.

Nii mõnedki koduaresti sunnitud elanikud on seetõttu maruvihased. „Äärepealt oleks koer hinge heitnud, mees rikkus kõikvõimalikke liikluspiiranguid,“ kirub põhja-tallinlane, kes pidi eelmise suurvõistluse ajal lemmikloomaga arsti juurde tõttama.

Siiski täielikult Kopli poolsaar ära lõigatud ei ole. Kui parajasti triatloni osalisi see ei sega, siis teesulg avatakse ja liikluse reguleerijad lasevad autosid ja inimesi läbi. "Läbi saab küll, aga peab otsima, et kust kaudu parajasti võimalik. Ja ma lõpuks sain ikka Koplisse. Ringiga küll, sest viidad olid seal väga segased," rääkis kodanik Õhtulehele.

Ironman Estonia kommunikatsioonijuht Ergo Kukk ütles Õhtulehele, et korraldusmeeskond loodab inimeste mõistvale suhtumisele. "Vabandame, kui olete pidanud oma liiklusmarsruute muutma, kuid jääme lootma teie mõistvale suhtumisele," lausus Kukk.

Samal teemal

Kommentaarid  (71)

mikk 5. august 2019 13:13
täitsa siiber on nendes ironmannidest ja triatlonidest ning kõikvõimalikest jooksudest keslinna tänavatel.jooksku pirita terviseradadel ennast koomasse kui soov on aga linnaliiklus peab olema vaba.
Õhtuleht sai loo imeda 4. august 2019 22:12
kassiga ei pääsenud arstile,irw:) ja mis maalane see oli- et laulupidu iga 4 aasta tagant-ilmselt on tegemist hallipassi omanikuga:)
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS