Maailm

Raevunud lapsevanemad ajasid Tallinki lasteetenduse esineja laval nutma! (95)

Toimetas Greete Kõrvits, 2. august 2019, 17:39
Kole intsident leidis aset Europa pardal.Foto: Tiina Kõrtsini
Mida teeksid sina, kui oled reisil ja su lapse meele lahutamiseks mõeldud etendus toimub sulle teatatust hoopis teisel ajal? Mõned Tallinki laeval reisinud lapsevanemad ei kavatsenudki sellise arusaamatusega leppida, vaid valasid oma viha välja õnnetu esineja peale.

Kolmapäeva õhtul leidis Tallinki laeva Europa pardal aset kahetsusväärne eksitus, kirjutab Ilta-Sanomat. Ristluslaeva infolehel seisis, et lastele mõeldud teadusteemaline Heureka etendus algab kell 19.30. Tegelikult siiski kell 19.00. Keegi töötajatest märkas viga ning lasi kõlaritest kuulutada, et etendus toimub pool tundi varem.

Võiks arvata, et sellega sai väike viperus lahendatud, kuid ei. Mingil põhjusel mõned lapsevanemad siiski ei kuulnud teadaannet ja saabusid etendusele pool tundi pärast selle algust. Kuid selmet olukorraga leppida ja maha istuda, hakkasid vihased emmed-issid etendust segama ja esinejast üle karjuma. Šõud läbi viinud neiu sai süüdistuste sihtmärgiks, justkui oleks tema kiusu pärast pool tundi varem lavale roninud.

Etendust läbi viinud noor naisterahvas kohkus sõimulaviinist nii väga, et teda tabas paanikahoog ja puhkes laval ohjeldamatult nutma.

Ehkki Tallink vabandab reisijate ees, et arusaamatus pahameelt tekitas, mõistab ettevõte hukka süütu esineja sõimamise. „Kaebused oleks võinud edastada laeva meeskonnale,“ sõnab Tallinki esindaja Katri Link. „Kahjuks on vahel nii, et vigu juhtub ja selle eest me palume vabandust. Me siiski üritasime reisijaid ajamuutusest teavitada.“ Ta lisab, et teadaannet oli kuulda kõikjal, isegi laeva liftides.

Seda, kas raevunud vanemad olid ka alkoholi tarvitanud, Link öelda ei oska. Laeva meeskond vestles intsidendi põhjustanud vanematega.

Noor naisterahvas, kes laval paanikahoo üle elas, veetis ülejäänud õhtu oma kajutis, kuid kinnitas järgmisel hommikul, et kõik on korras.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee