Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio

KOLMAS POOLAEG | Hannes Anier: karjääri rasketel perioodidel oli venna toetus väga oluline 

Ohtuleht.ee, 2. august 2019 15:16
Kolmandas poolajas lõid seekord kaasa Hannes Anier (paremal), Kaarel Täll (keskel) ja Sven (vasakul).Foto: Stanislav Moškov
Jalgpallisaates "Kolmas poolaeg" käis seekord külas Tallinna Kalevi ründaja Hannes Anier. Küsimusi esitas Kaarel Täll.

Henri Anieri noorema venna karjäär on kulgenud üsna omapärast rada. Päris noore mehena murdis ta Flora põhikoosseisu ja kolis peagi Taani kõrgliigas mängivasse Odensesse. Pärast seda on Hannes mänginud veel Aue Erzgebirges, jälle Floras, Thistedis ja Tallinna Kalevis.

Kogu Anieri karjääri on saatnud erinevad vigastused ja tagasilöögid, kuid ründaja jätkab endiselt suure motivatsiooniga end tõestada. Pikas ja põhjalikus intervjuus tunnistas Hannes, et rasketel perioodidel oli venna toetus tema jaoks väga oluline. "Henri on samad asjad läbi teinud ja adub kõige paremini vigastusega kaasnevat valu. Saame neist asjadest rääkida ja teineteisele toetust pakkuda," ütles ta.

Hannes Anier. Foto: Stanislav Moškov

Lisaks arutles noorem Anier selle üle, kas noorena tehtud suured otsused olid õiged või oleks pidanud rohkem vanemaid ja kogenumaid nõuandjaid kuulama. Kokkuvõttes ei kahetse jaanuaris 26. sünnipäeva pidanud ründaja midagi. Jalgpallurikarjääri kõrvalt on ta lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna bakalaureuseõppe ning soovitab õpingutele mõelda ka teistel Eesti meistriliiga mängijatel.

Saatest ei puudu ka Coolbeti panustamisrubriik, kus saab teada, mil viisil Manchester Unitedi, Chelsea või Nõmme Kalju abil rikastuda.

Samal teemal

21.10.2019
KOLMAS POOLAEG | Voolaidiga või Voolaidita? Kas see on üldse kõige tähtsam küsimus?
09.07.2019
ÜLLATUSPOMM! Flora hävis kodumurul Tammeka vastu
08.07.2019
Luksemburgi tšempion tegi avamängus Nõmme Kaljule tuule alla
05.07.2019
SAJANDI VÕIMALUS! Kaljut lahutab alagrupiturniirist Luksemburgi ja Gruusia või Armeenia klubid