Kommentaar

Siiri Laidla | Kuked ja kajakad

Siiri Laidla, kirjanik, 2. august 2019, 17:18

6 KOMMENTAARI

h
Hea elu / 10. august 2019, 17:26
Meil on praegusel heal ajal kõike üle, liigne toit lendab prügikasti või kukub lihtsalt käest põõsa alla. Igasugused toidused pakendid on pea igas prügikastis valitsev artikkel. Kus on, sinna tuleb juurde. Kus toiduga kokkuhoidlikult ringi ei käida, sinna need valged linnud tulevadki. No ei saa ju looma-lindu süüdistada, ikka inimene see, kes vastutab! Kahju, et üle pole kaaslinlasest hoolimist.
s
Suur Sallija/ 3. august 2019, 15:27
Harjuge ära kajakas kolib linna,varesed ,hakid niisamuti.Tartus Metallica ajal seal valves olles külastas meid alatihti rebane ei kartnud midagi söötsime teist.Rebaseid on ültse palju linnavahel näha !!!
m
mitte metsas/ 3. august 2019, 10:22
ei ole kitsaks jäänud, vaid metsad on maha võetud.Merel aga ei ole enam süüa, nii lendavadki kajakad ka põllul traktori järel.Kus elab palju vareseid, seal siiski kajakatele eriti ruumi ei ole.
k
2. august 2019, 23:16
Kajakatel ka kehvad ajad saabunud, tuleb end elatada taara korjamisega.
j
Juuli/ 2. august 2019, 16:37
Hea kujund: kajakast kuke! Kajakas lendab sinna, kus on toitu. Kuuekümnendatel lendasid kajakaparved üle mu maakodu, mis on merest 25 km kaugusel sisemaal. Hommikul karusloomakasvatuse juurde sööki varastama -toidukärud olid ju pealt lahtised - ja õhtul taas mere suunas. Siis nad linnas süüa ei leidnud. Veel olid kokkuhoidlikud ajad, toitu prügikasti visata oli pühaduseteotusega võrdne, mahakukkunud leivapalale pidi suud andma.
n
2. august 2019, 15:34
Neid issanda loodud nuhtlusi võib vabalt nimetada kaaslinlasteks.Tõsi,teinekord kakeldakse territooriumi pärast et kes domineerima jäävad aga nii ongi vist elu seatud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee