Eesti uudised

Ametiühingud: riik ei tohiks Eesti Postist dividende välja võtta

Toimetas Marvel Riik, 2. august 2019 12:34

5 KOMMENTAARI

o
Omniva/ 8. august 2019 03:05
kontorid avatakse maal kell 10 või 11 ja suletakse 18.00-ks. Aga poodidest ega Tanklatest postmarke osta ei saa ! Et panna kirja posti. Ja siis kräunuvad seapeeedid
s
see reformikants toimib omnivas / 8. august 2019 03:03
ja see on jama kui ülekanne kauba saamisesl EP on 4 eur, liigutus arvutis dokumendi ühenduseks kaarditerminaliga ja lisaks maksad (kuna Omnival on Seb) veel panga ristkasutuse 38 senti
r
Rein/ 2. august 2019 20:43
Ametiühingute tegelinskid võiks samasuguse kirja saata Selveri, Rimi, Maxima jne. omanikele, sest ka seal „Suurem osa töötajatest saavad vabariigi miinimumilähedast töötasu" ja „Töötajad tunnetavad otseselt, et dividendide maksmine toimub nende töötasude arvelt." Andke endile aru, et me elame KAPITALISMIS, mitte sotsialismis ja lõpetage see komöödia ära.
q
Qwert/ 3. august 2019 09:46
Riigi ja talle kuuluvate ettevõtete esmane ülesanne on aidata oma elanikkonda. Eraettevõtte peamine eesmärk on kasumi tootmine oma aktsionäridele. Riigiettevõte peab olema kasumis, aga mitte maksumaksja dotatsioonil. Kui ta ei saa sellega hakkama, siis tuleb ettevõtte juhtkond välja vahetada. Ka riik võib olla hea peremees oma ettevõtete üle.
k
kuritegelik organisatsioon/ 2. august 2019 17:08
Miks on Eesti Posti kirja saatmise tasu kallim kui enamikes maailma riikide? Miks on näiteks Saksamaalt või Hollandist TÄHITUD kirja saatmine Eestisse odavam kui Eestist tavalise kirja saatmine sinna??? Miks on Omniva juhatuse palgad suuremad kui Riigikogus ja samas suletakse üksteise järel postkontoreid? Ilmselgelt tuleb see sulide kamp kohtu alla anda ja kinni panna!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee