Krimi

Vägivaldurist keskerakondlane viskas abikaasale kristallvaasi ja kausiga vastu pead, taburetiga vastu põlve (107)

Dannar Leitmaa, 1. august 2019 19:37
Keskerakonna peakontor ja plakatid Tags: Keskerakond, jalgrattad, peakontor, plakatidFoto: Teet Malsroos
Tarmo (56) oli üks paljudest erakondlastest, kelle kriminaalselt karistatus aasta algul ajakirjanduse poolt välja toodi. Keskerakond vaagis toona kõiki rikkujaid üksikjuhtumitena läbi ja mees jäi erakonda.

Tarmo sattus toona nimekirja purjuspäi juhtimise pärast. Juuli algul oli Tarmo taaskord kohtu all, kuid seekord oli süüdistus palju tõsisem - mees peksis pidevalt enda naist.

Vägivallaepisoode oli Tarmol mitmeid - näiteks eelmisel juulil viskas ta abikaasale kristallvaasiga vastu kulmu. Augustis lõi ta abikaasale rusikaga vastu rinda. Vägivald jätkus ka talvekaamoses, sest naine sai rusikaga vastu lõuga ka detsembris. Jaanuaris kiskus ta abikaasat juustest ja lõi mitu korda rusikaga kehapiirkonda. Veebruaris viskas mees naist taburetiga, mis tabas tema põlve.

Viimane episood pärineb aprillist, kui mees peksis naist rusikaga ja tiris teda juustest. Kõige lõpuks viskas Tarmo abikaasat kausiga vastu pead.

Vanglast Tarmo pääses, sest kohus mõistis talle küll aasta ja neli kuud vanglakaristust, kuid seda pooleteist aastase katseajaga.

Äriregistri andmeil kuulub Tarmo erakonda 2016. aastast ja pole selle aja sees valimistel kandideerinud. Enne seda oli ta kolm aastat EKRE liige. Õhtuleht jätab mehe perenime ohvri kaitseks nimetamata, aga edastab selle Keskerakonnale.

Samal teemal

06.02.2019
ÜLE 2000 PARTEI-KRIMINAALI: millised erakonnad on oma hingekirjast kurjategijad välja visanud?
01.02.2019
Kellel kanep, kellel korgijook! Milliste narkokuritöödega on vahele jäänud parteide liikmed?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee