Eesti uudised

UUS ROLL: millal saab hakata toitu koju tellima Bolti kulleritelt? (11)

Karin Sõmer, 1. august 2019, 11:59
MITU ROLLI: Peale kojuviimise hakkab Bolt ka kõhutäidet tooma.Foto: Rauno Vahtre
Tallinna kesklinnas on nähtud taksoäpina tuntud Bolti töötajaid uues rollis: roheliste kuubikukujuliste seljakottidega. Kas toidukullerteenus Bolt Food, millega firma lubas sel suvel turule tulla, ongi käivitunud?

Bolti, endise nimega Taxify avalike suhete juht Marilin Noorem jäi üsna kidakeelseks, kui temalt pärida märtsis välja kuulutatud toidukulleri-plaanide kohta. Tema sõnul on käimas teenuse arendamine ja testimine. Millal täpselt Bolt Food teenusepakkumisega alustab, pole veel avalikkusele teada. „Praegu me rohkem detaile avaldada ei soovi. Hoiame teid kindlasti kursis, kui teenuse käivitame,“ lubab Noorem. 

Sarnase nimega toidukuller Wolt konkurendi turuletulekut ei karda. „Eelmisel nädalal saime Eestis kolmeaastaseks. Viimasel kahel aastal on meil üle ootuste hästi läinud,“ rõõmustab Wolti Baltikumi üldjuht Liis Ristal. Tema sõnul ei hoia Wolt silma peal rivaalide tegemistel, vaid keskendub klientide ja koostööpartnerite vajadustele. „Püüame teha oma asja nii hästi kui võimalik,“ täpsustab Ristal.

11 KOMMENTAARI

m
2. august 2019, 00:31
mingilt kullerilt ma küll toitu tellima ei riskiks hakata. äärmisel juhul ehk veebist telliks ja laseks kulleril koju vedada.
i
1. august 2019, 22:41
Iga neljas toidukuller tunnistab, et on kliendi toidust midagi ära söönud. Mustanahaliste puhul on see protsent 80
Loe kõiki (11)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee