MITU ROLLI: Peale kojuviimise hakkab Bolt ka kõhutäidet tooma.Foto: Rauno Vahtre
Karin Sõmer 1. august 2019 11:59
Tallinna kesklinnas on nähtud taksoäpina tuntud Bolti töötajaid uues rollis: roheliste kuubikukujuliste seljakottidega. Kas toidukullerteenus Bolt Food, millega firma lubas sel suvel turule tulla, ongi käivitunud?

Bolti, endise nimega Taxify avalike suhete juht Marilin Noorem jäi üsna kidakeelseks, kui temalt pärida märtsis välja kuulutatud toidukulleri-plaanide kohta. Tema sõnul on käimas teenuse arendamine ja testimine. Millal täpselt Bolt Food teenusepakkumisega alustab, pole veel avalikkusele teada. „Praegu me rohkem detaile avaldada ei soovi. Hoiame teid kindlasti kursis, kui teenuse käivitame,“ lubab Noorem. 

Sarnase nimega toidukuller Wolt konkurendi turuletulekut ei karda. „Eelmisel nädalal saime Eestis kolmeaastaseks. Viimasel kahel aastal on meil üle ootuste hästi läinud,“ rõõmustab Wolti Baltikumi üldjuht Liis Ristal. Tema sõnul ei hoia Wolt silma peal rivaalide tegemistel, vaid keskendub klientide ja koostööpartnerite vajadustele. „Püüame teha oma asja nii hästi kui võimalik,“ täpsustab Ristal.