Seisukoht

Seisukoht | Hollywood versus kollektiivne masohhism (3)

Märt Niidassoo, video- ja fototoimetuse produtsent, 31. juuli 2019, 18:27
Foto: Robin Roots
Kui Christopher Nolani filmivõteteks plaaniti sulgeda Laagna tee, räägiti nädalaid, kuidas see Tallinna elu halvab ning kuidas sellist košmaari üldse lubada saab. Uuriti, kuidas toob Hollywoodi filmivõtete Tallinnas toimumine raha sisse ja kuidas viib selle välja ning mil viisil see kohalike elu segab. Ka siis tulid load vaevaliselt ning juba algusest oli tunnetada linnaametnike vastuseisu.

Sel nädalal ei halvata liiklus mitte ühel teelõigul, vaid kahes linnaosas korraga – kesklinnas ning Põhja-Tallinnas, kui toimub Ironmani triatlon. Tegu pole rahvaspordi-, vaid nišiüritusega ning eelmisel aastal jätkus rahvamassi vaid olulisematesse punktidesse. Muidu oli vaatajaskond hajutatud.

Kuhu jäid nüüd päringud linna jäetava raha kohta, sest vaevalt sportlased meie poode ja meelelahutusasutusi külastavad. Miks pandi ka pahameelt tekitavad liikluspiirangusildid üles alles hiljuti? Ehk ongi kollektiivne masohhism Tallinnas eelisseisus?

Tahaks linnast põgeneda, aga palgapäev on kahjuks järgmisel nädalal.

3 KOMMENTAARI

j
Jüri 19. august 2019, 18:46
Kümmekond tegelast Eestist said ennast Hollywoodi seltskonna ees heasse kirja (eks see ilmselt tähendab ka mingeid materiaalseid/mittemateriaalseid hüvesid) ja maksumaksjad peavad selle eest maksma 5 miljonit ??? Kui see ei ole korruptsioon, siis mis üldse on ???
k
k 1. august 2019, 00:35
Sportlased ei külasta poode ja meelelahutusasutusi? Ilmsesti magavad kuskil pargipingil ja söövad kodust kaasa võetud konserve? Oleks siis veel, et nädalavahetusel Tallinnas üldse mingit autoliiklust esineks, aga see vingumine käib ainult mingi käputäie jalutute pärast.
Loe kõiki (3)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee