Seisukoht

Seisukoht | Hollywood versus kollektiivne masohhism (3)

Märt Niidassoo, video- ja fototoimetuse produtsent, 31. juuli 2019, 18:27
Foto: Robin Roots
Kui Christopher Nolani filmivõteteks plaaniti sulgeda Laagna tee, räägiti nädalaid, kuidas see Tallinna elu halvab ning kuidas sellist košmaari üldse lubada saab. Uuriti, kuidas toob Hollywoodi filmivõtete Tallinnas toimumine raha sisse ja kuidas viib selle välja ning mil viisil see kohalike elu segab. Ka siis tulid load vaevaliselt ning juba algusest oli tunnetada linnaametnike vastuseisu.

Sel nädalal ei halvata liiklus mitte ühel teelõigul, vaid kahes linnaosas korraga – kesklinnas ning Põhja-Tallinnas, kui toimub Ironmani triatlon. Tegu pole rahvaspordi-, vaid nišiüritusega ning eelmisel aastal jätkus rahvamassi vaid olulisematesse punktidesse. Muidu oli vaatajaskond hajutatud.

Kuhu jäid nüüd päringud linna jäetava raha kohta, sest vaevalt sportlased meie poode ja meelelahutusasutusi külastavad. Miks pandi ka pahameelt tekitavad liikluspiirangusildid üles alles hiljuti? Ehk ongi kollektiivne masohhism Tallinnas eelisseisus?

Tahaks linnast põgeneda, aga palgapäev on kahjuks järgmisel nädalal.

Samal teemal

3. august 2019, 21:03
GALERII | Tallinna Ironmani tiitel läks ülekaalukalt Norra, Hermaküla edestas Kruusi rohkem kui tunniga
2. august 2019, 15:24
VÕISTLUSTE KÜÜSIS! Nördinud elanikud: kas korraldajad mõtlevad, et siin elavad vaid asotsiaalid, keda pole vaja linna lasta?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee