Eesti uudised

VAAT KUS LOPS! Brigitte Susanne Hundi omavoliliselt muudetud mersu võib ülevaatusel läbi põruda (77)

Geidi Raud, Reelika Vaiksaar, 31. juuli 2019 14:02
UHKE MERCEDESE OMANIK: Brigitte Susanne Hunt poseeris 2017. aastal oma suksu seljas.Foto: Hendrik Osula / Delfi

Pisarais suunamudija Brigitte Susanne Hunt kaebas teisipäeval Instagramis, et autoteenindus tegi talle liiga – pärast hooldust süttis armatuuris mootorituli. Selgus aga, et ehmatava tulukese süütas tahmafiltri puudumine, mille staar juba enne teadlikult eemaldada oli lasknud. Selline tegevus on aga maanteeameti eksperdi sõnul keelatud. 

Kui eile oli Brigitte Susanne Hundil nutuvõru suu ümber, sest Silberauto salongis tema Mercedesele tehtud tarkvarauuendus tõi auto peidetud vead päevavalgele ning nende parandamine läheks talle maksma mitu tuhat eurot, siis veel mõnda aega tagasi kelkis staar oma koerustükiga Instagrami story’s. "Sain oma nunnu tagasi. Tahmafilter võeti ära. Kolm päeva autota oli kohutav ja pidin kuus korda ära surema," seisis Mercedese roolist tehtud foto kirjelduses. 

Brigitte Susanne mersut hooldanud Silberauto turundusjuht Jana Ribelis selgitas eile Õhtulehele, et mootorituli läks põlema, kuna omanik on omavoliliselt muutnud autole vajaminevaid funktsioone. „Sõidukimootori heitgaaside järelpuhastussüsteemi tahmafilter DPF on kestast mehaaniliselt eemaldatud, diferentsiaalrõhkude andurite pesad on kinni keevitatud, andurid ise on lahti ühendatud ja pistikud ära isoleeritud. Mootori juhtploki tarkvara on manipuleeritud. See on otsene põhjus, miks süttis mootori hoiatustuli peale tooteparanduskampaania teostamist,“ rääkis ta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.10.2019
KLÕPS | Brigitte Susanne Hunt poseerib oma uue autoga!
14.10.2019
Müüdud! Brigitte Susanne Hunt jättis oma armsa mersuga hüvasti
10.09.2019
OSTA ÄRA! Brigitte Susanne Hunt paiskas müüki oma skandaalse mersu
30.07.2019
TÜLI! Brigitte Susanne Hunt süüdistab Silberautot hiiglasliku arve esitamises, esinduse sõnul oli noor staar töödest teadlik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee