Eesti uudised

NETISÕIMU OHVER RITA HOLM: paljudel inimestel on tekkinud täielik karistamatuse tunne, et kirjutada võib mis tahes inetusi 

Manona Paris, 30. juuli 2019, 20:20
Rita Holm lausub, et talle annavad jõudu inimeste sõnumid ja lausa tänaval juurde tulemine, millega soovitakse edu ning kinnitatakse, et ta teeb õiget asja.Foto: Erakogu

Räige netisõimu ja ähvarduste ohvriks sattunud seksuaalkasvataja Rita Holm tunnistab, et sõimulaviini rusuvust aitas leevendada teadmine, et tema pole midagi valesti teinud, ning kümnete ja kümnete tundmatute inimeste toetussõnumid.

Seksuaalkasvataja Rita Holm on mõjunud teatud ringkondadele herilasepessa torgatud tokina. Kusjuures tokk on pessa sattunud enda tahte vastaselt – Holmi töö tõttu levisid teatud netifoorumites, nagu EKRE sõprade klubi, sellised kommentaarid, et naine ei näinud muud lahendust kui pöörduda oma au ja väärikuse kaitseks advokaadi poole. Nüüd on kümmekond end veebis väljendanud isikut saanud Holmi kaitsjalt kahjutasunõuded ning väidetavalt neelavad tablette, nagu on Eesti rahvusringhäälingu portaalis avaldatud arvamusloos vihjanud nende eestkõnelejaks astunud Varro Vooglaid.

Õhtuleht palus Rita Holmilt tema advokaadi Robert Sarve vahendusel intervjuud möödunud nädala keskel. Naine võttis paaripäevase mõtlemisaja. Ent siis helises telefon. Rita Holm kõlab väsinult. Ta jätab mulje inimesest, kes tahaks kõike muud teha, kui seda vestlust pidada. Ent kõne tempo on kiire ja jutt konkreetne. Jah, ma räägin teiega. Seda enam, et see laimamine peab lõppema.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13. august 2019, 20:32
Marti Kuusik võttis anonüümsete laimajate leidmiseks appi Marika Korolevi kaitsja
30. juuli 2019, 18:49
Seisukoht | Sõnavabadus on ka vastutus
26. juuli 2019, 21:26
Varro Vooglaid: advokaatidest väljapressijad tuleb korrale kutsuda
23. juuli 2019, 21:13
Lasteaialastele „tussulaulu“ esitanud seksuaalkoolitaja nõuab netisõimajatelt valuraha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee