Eesti uudised

Eesti eurovoliniku kandidaat osales kelmusega saadud rahast korraldatud puhkusereisidel Dominikaanidel ja Kariibidel

Riigikogust haigusega puudunud Simson puhkas hoopis kelmusega saadud rahast korraldatud reisil Kariibidel (274)

Risto Berendson, 30. juuli 2019, 22:37
Elu nagu lill. Kadri Simson ja Teet Soorm 2016. aasta juunis Briti saatkonna vastuvõtul. Juba kuu aega hiljem reisiti koos Rumeeniasse puhkama. Reisiarved maksti messiarvete pähe kinni Rakvere lihatööstusest.Foto: Teet Malsroos
Uurimistoimik paljastab - tulevane Eesti eurovolinik Kadri Simson osales Rakvere lihatööstuse omanike taskust petetud rahaga korraldatud puhkusereisidel Kariibi mere saartel ja Musta mere ääres, tuues esimesel juhul Riigikogust puudumise põhjuseks haigestumise. Simsoni väitel maksis tema oma reisikulud siiski ise.

2016. aasta 24. veebruari vastuvõtul Estonias särasid oma tutvumise esimest aastapäeva tähistanud Rakvere lihatööstuste juht Teet Soorm ja tema parlamendiliikmest kaasa Kadri Simson, kui vastarmunud. „Elu on imeline,“ teatas naerunäone Soorm TV3 kaamerasse.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

30. juuli 2019, 23:32
Juhtkiri | Eurovolinikuks siirduva Kadri Simsoni puhkusereisid tekitavad küsimusi

274 KOMMENTAARI

e
1. august 2019, 13:10
ei presidendil ega riigikogujatel ei ole puhkust, aga kus nad siis praegu on.President võib ju oma raha eest sõita ratast või mida iganes, aga teeb ...
(loe edasi)
k
küsimus 1. august 2019, 12:31
ei olegi niivõrd rahas, kuivõrd selles, et haiguslehel olnud isik läks puhkusereisile. Haiguslehel olles pead olema kodus. Sanktsioonid on aga ilmselt mõeldud lihtrahvale mitte riigikogujatele.
Loe kõiki (274)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee