Eesti uudised

Holm panka asub juhtima Rauno Klettenberg  (2)

Toimetas Triinu Laan, 30. juuli 2019, 10:51
Foto: Anna-Liisa Villmann
Holm panga juhatuse esimehe kohale asub juulis FinanceEstonia juhatuse liige Rauno Klettenberg, kes varasemalt juhtis Ernst & Young Baltic AS-i tehingute nõustamise üksust Eestis. 

„Olen olnud finantssektoris tegev erinevates rollides ja sidunud suurema osa oma karjäärist pangandussektoriga. Turuolukorda arvestades tundus mõte sektorisse tagasisuundumisest ahvatlev. Kohalike pankade roll ja olulisus Eesti majanduse vereringe käimashoidmisel on märkimisväärselt kasvamas, lisaks on väljakutsena ees ootamas muutused panganduses tervikuna,“ lausus Holm Banki uus tegevjuht Rauno Klettenberg.

Rauno Klettenbergil on pikaajaline finantsvahenduse ja rahanduse kogemus, sealhulgas üle 15 aasta pangandussektoris. Klettenberg on varem töötanud Svenska Handelsbanken AB Eesti filiaali juhina, Nasdaq Tallinn AS-i juhatuse esimehena, ärikonsultatsiooni- ja audiitorbüroo Ernst & Young Baltic AS-i Eesti tehingute nõustamise üksuse juhina ning finantssektori esindusorganisatsiooni FinanceEstonia juhatuse liikme ja esimehena.

Holm Bank AS on esimene krediidiasutus Eestis, millele on tegevusloa andnud Euroopa Keskpank. Pangana on hoiused koos intressidega kliendi kohta kuni 100 000 euro ulatuses riiklikult tagatud.

Eesti kapitalil põhineva Haapsalu perepanga Holm eelkäijaks on Liisi järelmaksu pakkuv 23-aastase ajalooga Koduliising AS, millel on 1100 partnerit enam kui 2000 müügikohaga ning läbi aegade üle 350 000 kliendi.  

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee