Eesti uudised

Häirekeskus tänab bussiõnnetuse pealtnägijat: tal oli määrava tähtsusega roll kiire ja õige abi jõudmisel (14)

Ohtuleht.ee, 25. juuli 2019 00:05
Foto: Tiina Kõrtsini
Häirekeskus tänas kolmapäeval sotsiaalmeedias tehtud postituses Kloogaranna maanteel juhtunud õnnetuse pealtnägijat, kellel oli õige abi kiire saabumisel märgiline roll. 

Eelmisel neljapäeval, 18. juulil juhtus Kloogaranna maanteel viimase aja suurimaid liiklusõnnetusi, kui buss sõitis tagant otsa tee ääres seisnud veoautole. Kokkupõrke tagajärjel sai 26 inimest vigastada, neist kaks raskelt. 

Häirekeskus kirjutas kolmapäeva Facebooki, et kiire ja õige abi jõudmisel oli määrava tähtsusega pealtnägija, kes helistas hädaabinumbrile. Kõnele vastanud Lääne keskuse päästekorraldaja-logistik Maret Kommer on temale väga tänulik, seisab postituses.

Samal teemal

"Suur kummardus ja lugupidamine sellele hoolivale inimesele. Ta suutis nii erakordses olukorras jääda rahulikuks ja muljetavaldava asjatundlikkusega hinnata toimunut ja kirjeldada olustikku. Saan kinnitada, et ta oli mulle silmadeks sellel sündmuskohal,“ ütles Kommer. 

Loo muudab veelgi erakordsemaks see, et Häirekeskusesse helistanud inimene aitas ka kohapeal kannatanuid. 

"Oleme kogu oma meeskonnaga väga tänulikud sellele julgele ja kaasinimestest hoolivale helistajale. Inimene, kes helistab sündmuskohalt on kogu abiahela esimene ja äärmiselt oluline lüli. Kui kohapeal ei alustata abistamisega, võib see mõnel juhul saada saatuslikuks. Oleme uhked, et meie seas on nii hoolivaid inimesi. Aitäh!", kirjutab Häirekeskus. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee