Eesti uudised

NÕMMELT ÜLEMISTESSE: patsiendid jäid perearsti kolimise tõttu hätta (56)

Kristiina Tilk, 24. juuli 2019, 20:15
Kolm Nõmme tervisekeskuse perearsti kolisid vastuvõttudega Ülemistesse. Kel pole mahti nii kaugele arsti juurde sõita, on sunnitud leidma uue tohtri.Foto: Julia Vakina
„Arstiabi otsivad enamasti ikka tõbised vanainimesed, mitte rõõmsalt ringi kepsutavad noorukid. Kuidas peab haige vanur saama aga Nõmmelt Ülemistesse? See on ikka väga inetu, et mitte keegi isegi ei teavitanud perearsti kolimisest,“ on tervisehäda tõttu iga kuu vereanalüüse andma kohustatud naine nördinud. Nüüd sunnitakse teda ennast uut arsti otsima. 

1. augustist alates läheb Nõmmelt Tallinna munitsipaalperearstikeskusest Ülemiste Tervisemajja (osaühingusse Pealinna Perearstid) tööle kolm perearsti, kelle nimistutes on kokku 3984 patsienti.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

24. juuli 2019, 19:35
Juhtkiri | Liiga palju tüli perearsti kolimisest

56 KOMMENTAARI

k
Kiku 1. august 2019, 10:24
Sain ka nüüd juhuslikult teada.et ka minu arst läinud.Olevat kõigile patsientidele teatanud.!Ja läksid sinna kuna uus keskus ja nende juhataja läks sinna.Väga loll asukoht see Ülemiste.
a
Analuus 25. juuli 2019, 15:31
Nimistu. omanik on perearst ja ilmselt moned kasvasid suureks ja lendasid pesast valja .Kullap said aru et neil pole motet poliitikuid oma teenitud rahaga nuumata.
Loe kõiki (56)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee