Eesti uudised

Esoteerikud otsivad needuse põhjusi: negatiivne portaal või hoopis energiasammas?

Õhtuleht kutsus esoteerikud appi, et vabastada töölaud needusest: „Seal peab olema portaal, mul tekkis seljas imelik tunne!“ (44)

Karin Sõmer, 23. juuli 2019 20:20
NEETUD LAUD: Viimase paari aasta jooksul on Õhtulehe toimetusest lahkunud kõik neli inimest, kes on selle laua taga istunud. Kuidas saaks lauakest painavat musta jõudu eemaldada?Foto: Stanislav Moškov

Mu töölaud näeb välja täiesti tavaline: neli valget metalljalga, millele toetub hele puitplaat. Tüüpiline kontorilaud, millele panna kohvitass, sülearvuti ja mõned asjad veel, ning selle taga palka välja teenida. Miski ei viita laua hämarale minevikule. „See on Neetud Laud,“ ütlevad aga mu uued töökaaslased. Kuidas nüüd edasi elada?

Olen kuulnud, et viimase paari aasta jooksul on Õhtulehe toimetusest lahkunud kõik neli inimest, kes on selle laua taga istunud. Ilmselgelt ei saa laud ise süüdi olla, vaid teda vaevab mingi halb energia. Kuidas lauakest painavat musta jõudu eemaldada?

Täielikule needusvõhikule tuleb alati appi alternatiivsete faktide maailm ehk Facebooki esoteerikagrupid „Selgeltnägijad ja meediumid – küsimused ja arutelu!“ ning „Šamaanid ja teadjad“. Mõlemas grupis küsitakse enamjaolt nõu argielu puudutavate asjade kohta. Mida tähendab, kui kõikjal nähakse ühte ja sama numbrit? Miks on fotodel heledad laigud? Kas pildil oleva ruumi energeetikaga on kõik korras?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.04.2019
„Ma põletan, ma põletan, ma põletan!“ ehk Kuidas Tallinna kesklinnas inimesi haigustest ja unetusest vabastatakse
30.05.2018
Eesti annab uhhuuteadlastele kutsetunnistusi: meil askeldavad riiklikud energiaresoneerijad ja pendlikeerutajad 
23.03.2018
EKSPERIMENT: mida soovitavad internetiravitsejad grippi haigestunud lapse raviks?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee