Kiiksud

Pruut paljastas, et kihlasõrmuse ostmiseks müüs peig maha nende kodumaja (25)

Toimetas Triin Tael, 23. juuli 2019, 13:07
Foto: Facebook
Sotsiaalmeedias tümitatakse naist, kes paljastas pulmade eel, et tema peigmees oli kihlasõrmuse ostmiseks nende kodumaja maha müünud. Tagatipuks ilguvad kommentaatorid irvitavad, et pruudi sõnul täiuslik sõrmus näeb välja nagu odav kulin.

Anonüümsust eelistav ameeriklanna avaldas sotsiaalmeediagrupis "That's It, I'm Ring Shaming" foto oma lillekujulisest briljantsõrmusest. "Jah, see on päris ja eritellimusel valminud," kuulutas tulevane mõrsja kriitikat ennetada püüdes. "Me müüsime täiusliku sõrmuse ostmiseks oma maja maha. See on lilla teemant, kontrollige üle," vahendab Daily Mail. Sõrmusega uhkeldaja küüntelt on lakk koorunud, kuid ta põhjendab, et töötab kaubanduses ja värvib küüsi umbes kolme kuu tagant. 

Kommentaatorid ei hoia sappi vaos. "Miks peaks mingi sõrmuse pärast maja maha müüma? Liiatigi sõrmuse pärast, mis näeb välja nagu haldjakostüümi osa," märgib üks. "Kas sa maja tagasi ei saaks? Pagan. Kohutav," kirjutab teine.

Mitmed on siiski veendunud, et jutt maja mahamüümisest on jama. "See peab olema nali. Vastasel juhul on sul tõsisemaid probleeme kui see sõrmus," täheldab üks kommentaator.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee