Kiiksud

Pruut paljastas, et kihlasõrmuse ostmiseks müüs peig maha nende kodumaja (25)

Toimetas Triin Tael, 23. juuli 2019, 13:07
Foto: Facebook
Sotsiaalmeedias tümitatakse naist, kes paljastas pulmade eel, et tema peigmees oli kihlasõrmuse ostmiseks nende kodumaja maha müünud. Tagatipuks ilguvad kommentaatorid irvitavad, et pruudi sõnul täiuslik sõrmus näeb välja nagu odav kulin.

Anonüümsust eelistav ameeriklanna avaldas sotsiaalmeediagrupis "That's It, I'm Ring Shaming" foto oma lillekujulisest briljantsõrmusest. "Jah, see on päris ja eritellimusel valminud," kuulutas tulevane mõrsja kriitikat ennetada püüdes. "Me müüsime täiusliku sõrmuse ostmiseks oma maja maha. See on lilla teemant, kontrollige üle," vahendab Daily Mail. Sõrmusega uhkeldaja küüntelt on lakk koorunud, kuid ta põhjendab, et töötab kaubanduses ja värvib küüsi umbes kolme kuu tagant. 

Kommentaatorid ei hoia sappi vaos. "Miks peaks mingi sõrmuse pärast maja maha müüma? Liiatigi sõrmuse pärast, mis näeb välja nagu haldjakostüümi osa," märgib üks. "Kas sa maja tagasi ei saaks? Pagan. Kohutav," kirjutab teine.

Mitmed on siiski veendunud, et jutt maja mahamüümisest on jama. "See peab olema nali. Vastasel juhul on sul tõsisemaid probleeme kui see sõrmus," täheldab üks kommentaator.

25 KOMMENTAARI

k
kaubanduses töötaja 2. august 2019, 12:28
peab ikka kauba väärtust ka tundma - sõrmus vs katus pea kohal...
n
Napsitrall. 2. august 2019, 00:20
TUBLID!! Milleks meile vaja, seda ä m m a m o o r i maja? Selle pummeIdame m a h a lähme metsa elama.:-)
Loe kõiki (25)

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee