ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | BALTI KETT 30 | Peeter Langovits: probleeme tekitas foto punalipust, millel oli haakrist koos sirbi ja vasaraga

Terttu Jazepov | Video: Rauno Vahtre, 21. august 2019 18:00

9 KOMMENTAARI

p
Plakatiga/ 23. august 2019 14:15
Mul on kleeps alles, mille suurendasime plakatiks. Teise alumaterjali ei mäleta, kas oli ajalehes või kusagil mujal, mille ka suurendasime.
o
Odin/ 22. august 2019 23:44
Vanasõna on ikka jõus. Seekord siis, et "ega kaks kolmandata jää!" Sellega tahan õelda seda, et kui moderaator (masin) teise kommentaari läbi laseb, siis selgub, et ega esimene teisest palju ei erinegi: vahe üksnes sõnades "komud" ja "parteilased" ning "sirp" ja "vasar".
o
Odin/ 22. august 2019 23:13
Kuna mu esimene kommentaar antud teemal läks nn modereerimisele, siis ütlen väga lihtsalt. Peale foto olid olemas ka antud temaatikaga kleepsud, mis kodanikele mingit probleemi ei tekitanud. Ja kuna artikli all "Balti kett 30 ..." kommenteerida ei lasta siis ütlen, et neid, kes kohapeal rahvast Balti ketti organiseerisid, ei ole sobilik isegi mitte mainida kuna nad ei olnud parteilased ega kuulunud ka RR-i.
o
Odin/ 22. august 2019 23:07
Foto punalipust, mille oli haakrist koos sirbi ja vasaraga võis tõepoolest probleeme tekitada. Kuid lisaks fotole olid olemas ka samakujutisega kleepsud ja minu mäletamist mööda olid kodanikud neist väga huvitaud. Neile selline kujundus küll probleeme ei tekitanud. Aga kuna artikli "BALTI KETT 30 | Eesti vabariigi iseseisvuse taastamine: tööd oli nii palju, et polnud aega hirmu tunda" kommenteerida ei lubata, siis olen siinkohal sunnitud nentama, et neid, kes tegid kohapeal tööd rahva organiseerimiseks Balti ketti ei mainita täna ühegi hea sõnaga. Kiita saavad üksnes RR ja komude esindajad!
p
Plakatiga/ 22. august 2019 14:01
Täpsustan: me ei seisnud oma plakatitega Vabamu kohal vaid Rahvusraamatukogu plangu ääres. Kaadris on RPI Maaehitusprojekti töötajad. Neid seisis ka mõned Toompea pool, kes kaadrisse ei mahtunud. Paremalt noormehe eesnime ei mäleta, Urve ja Anne seisavad ketis täna teisel pool pilvi. Edasi Urve, Helgi ja Krista .... Ungari raadio töötaja tahtis meie plakateid vägisi enne algust suveniiriks võtta, küll nuias, hoidsime neist vapralt kinni ...
e
Eelmuthh/ 22. august 2019 10:43
Kuulge 2 miljonit inimest ei osalenud Balti ketis.Hea kui 20.000 oligi ja sedagi peamiselt linnades.
t
täna räägitakse aina / 22. august 2019 08:31
sellest, kuidas Balti ketiga vabadus kätte võideti. Kuid kas me oleme nüüd vabad? Ei ole. Sest on nii palju teemasid, millest rääkida ei tohi, näiteks meie tõeline ajalugu. Sinimägedest ei tohi rääkida, Lihula sambast ka mitte. Ja teatud teemadel PEAB rääkima halvustavalt - näiteks Trumpist ja ekrest jpm. Kui me tõepoolest oleksime vabad, annaks Kaljulaid kõrgeima ordeni Tiit Madissonile.
j
Jääk Aru/ 22. august 2019 03:29
praegusi arenguid vaadates sobiks päikesemärk ka sinise lipu keskele.

s
Siiamaani/ 21. august 2019 18:33
Siiamaani tekitab see probleeme! Või siis "valitud" rahvas kannatab, et nende püha saatanamärki (viisnurka), päikesemärgiga kõrvuti seatakse. Ja veel punalipule!