Maailm

KOHUTAV: mees lükkas juhuslikult ette jäänud noore ema rongi alla (145)

Toimetas Aadu Hiietamm, 22. juuli 2019 12:20
Sündmuskohal. Voerde raudteejaama on toodud hukkunud naise mälestuseks küünlaid ja lilli.Foto: YouTube
Sakslasi šokeerib Põhja-Rein-Vestfaali liidumaal Voerde raudteejaamas toime pandud kuritegu. Inimesed ootasid laupäeva hommikul perroonil rongi, kui ootamatult lükkas üks mees naise läheneva rongi ette. Rong sõitis naisest üle. Kannatanule anti koheselt esmaabi, kuid tema elu ei õnnestunud päästa, vahendab Bild Online. 

Kurjategija peeti tänu perroonil olnud inimeste kiirele tegutsemisele kinni ja anti politseile üle. Esmaspäeval kiitis politsei kangelasliku käitumise eest eraldi üht 31aastast iraaklast.

Kohalikud iseloomustasid teda konfliktse tegelasena, kes tulnuks juba ammu trellide taha panna. "Me kartsime, et ilmselt peab enne midagi väga hirmsat juhtuma, kui nad ta vangi panevad," rääkis Hamminkelnis ühe väikese söögikoha pidaja ajalehele Bild. 

Duisburgi politsei teatel hukkus rongi all 34aastane Anja N., kes abiellus eelmisel suvel ja kellest jääb maha 13aastane tütar. Mõrvar ja tema ohver teineteist ei tundnud, lisas politsei.

Prokurör Alexander Bayer ütles pühapäeval pärast Jacksoni mitu tundi kestnud ülekuulamist, et kurjategija lükkas naise rongi ette soovist kedagi tappa. 

Anja mees kirjutas laupäeval Facebookis: "Minu naine mõrvati täna. Keegi võõras lükkas ta ilma põhjuseta rongi ette."

Esialgsetel andmetel Jackson B. ja Anja N. teineteist ei tundnud. Küll aga on perroonil olnud inimesed rääkinud, et enne seda, kui mees naise rongi ette lükkas, olid valjuhäälselt sõnelenud.

Jackson B. ootab nüüd oma saatust eeluurimisvanglas. Uurimine kestab.   

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee