Eesti uudised

Suvel on Tartu korterite üürihinnad kallimad kui teistel aastaaegadel

KULDNE SUVI TARTU KORTERITURUL: tudengid sõlmivad täie hooga üürilepinguid (6)

Asso Ladva, 22. juuli 2019, 06:55
LÄHEB KIIREKS: Kinnisvara asjatundjate sõnul käib Tartus üürilepingute sõlmimine täie hooga, tulevastel tudengitel tasub kiirustada.Foto: Tiina Kõrtsini
„Tartu üüriturul lähevad juulis ja augustis hinnad kallimaks ja nii täpselt samamoodi juba 20 aastat. See on meie suurepärase ülikoolilinna võlu,“ ütleb Friis Kinnisvara juhataja Merle Kuhhi ja lisab, et see on asi, mis on aastate jooksul ikka samaks jäänud.

„Buum algas kohe pärast riigieksameid, üürilepingute sõlmimine käib täie hooga,“ sõnab Arco Vara Tartu maakler Karin Rajasoo. Sama ütlevad teistegi kinnisvarabüroode esindajad – tulevased tudengid ei taha elamise otsimist jätta viimasele minutile ja sobivad korterid lähevad nagu soojad saiad.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

6 KOMMENTAARI

l
liigkasuvõtjad kinnimajja 22. juuli 2019, 12:36
tudeng on ise ju reeglina rahatu. ehk et kas need jõukad sahkerdajad tädid-onud ise pole olnud lapsevanemad ? õõvastav on lugeda selle tädi juttu . ime veel et käsi ei plaksuta. et oi kui vahva ! rahabossid koorivad meil elu alustajaid ! jäle jäle jäle !
c
Cat 22. juuli 2019, 10:18
Tudengite pealt teenite jah-kaks inimest tuppa ja pappi tuleb.Aga üksi elav vanur kes peab jõukohase üürika leidma?Üksikemasid tean ka,kes praegu elukohta otsivad,kuid tudengite pealt end paksuks nuumavad omanikud ei hooli tavainimestest.Ainult tudengid on bro.
Loe kõiki (6)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee