Eesti uudised

ETTEVAATUST, PISSIVAD MEHED! Kalamajas jahivad teid mobiilikaameratega naised (215)

Ohtuleht.ee, 20. juuli 2019, 18:07
Kalamajas nii ära tee!Foto: LAURA OKS
MÜSTILINE TÜLI KALAMAJAS! Kas mehed tohivad põõsasse pissida, kui neil on häda? Kas naised tohivad põõsasse pissida, kui neil on häda? Kas mehed peaksid mitte põõsasse pissima, kui neil on häda? Või peaks kõigist pissijatest pilte tegema?

Alati huvitavaid teemaarendusi pakkuv Kalamaja FB-kommuun elavnes eile õhtul, kui ühel sealsel naisel õnnestus pildile saada peatänavalt majade vahele sattunud meesisik, kes otsustas seal enda keha kergendada.

Järgnenud debatt võttis korralikud tuurid, kus konsensusele loomulikult ei jõutudki. Ühel pool olid pahased naised, kes leidsid, et mehed võiksid ikkagi vetsu otsida, mitte igale poole urineerida ja üleüldse pole see aus, kuna naised ei saa samamoodi käituda. Radikaalsemad naisisikud soovitasid seepeale hakata ka ise tänaval seelikuääri tõstma ja ennast kergendama.

Valdavalt meessoost kontingent apelleeris pigem sellele, et mida see üks piss ikka teeb. Ja üleüldse pole asi nii suur ja kas oli vaja inimest pildistama hakata. 

Kallis lugeja, ole hea ja löö debatis kaasa! Võid ka loo kommentaariumi alla kirjutada, et kumba leeri sa pooldad. Aktiivne vestlus FB-kommuunis Kalamaja käib veel praeguseni.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee